330 نفر روی بازی جدید Witcher کار می کنند


CD Projekt Red اخیرا تعداد توسعه دهندگانی را که روی نسخه جدید The Witcher کار می کنند، فاش کرده است او اعلام کرد که مشغول به کار هستند.

استودیوی لهستانی CD Projekt Red قبلاً اعلام کرده بود که بازی بزرگ بعدی The Witcher با نام Polaris در حال توسعه است. با این حال، این شرکت در گزارش مالی اخیر خود به وسعت تیم سازنده بازی اشاره کرده که در تاریخ عملکرد خود بی سابقه بوده است.

آدام کشینسکی، مدیرعامل سی دی پراجکت طی سخنانی در این نشست گفت: «تیم توسعه دهنده پروژه [Polaris] پیوسته در حال رشد است و در حال حاضر نزدیک به 330 عضو دارد. پیش بینی می شود تا اواسط سال آینده تعداد اعضای این تیم به 400 نفر برسد.

این بدان معناست که Polaris بزرگترین تیم توسعه دهندگان را در استودیو دارد و از 300 نفر در ماه جولای Cyberpunk 2077 پیشی گرفته است. تا اواخر اکتبر، در مجموع 220 نفر روی Cyberpunk 2077 کار می کردند که شامل بازی پایه و نسخه بعدی Ultimate و همچنین بسته الحاقی Phantom Liberty می شود. خواهد بود

تیم توسعه دهنده CD Project RED

کیشینسکی اعلام کرد که در مجموع 700 نفر توسط CD Projekt Red و استودیوی آمریکایی The Molasses Flood، توسعه دهنده Flame in the Flood که در سال 2021 خریداری شد، استخدام شده اند. این تیم در حال حاضر بر روی یک اسپین آف از سری Witcher به نام Project Sirius کار می کند. .

CD Projekt جزئیات بیشتری درباره Cyberpunk 2077: Phantom Liberty ارائه کرده است. اولین و تنها بسته الحاقی بازی Cyberpunk 2077 دو ماه پس از انتشار 4.3 میلیون نسخه فروخت و هم اکنون برای رایانه های شخصی، Xbox Series X | Xbox Series S و PlayStation 5 در دسترس هستند.

بخوانید  Persona 3 Reload vise à être aussi fidèle que possible à un remake

در نهایت، نظرات خود را در این مورد با یک گیمر و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.