19 چیز که ای کاش درباره DMZ در Call Of Duty: Modern Warfare 2 می دانستم

ما نکاتی را در مورد چگونگی پیدا کردن بازیکنان دیگر در صورت تمایل به PvP و اینکه چگونه به خودتان شانس بیشتری برای منفجر نشدن بدهید، خواهیم گفت. همچنین ترفندهای مبهم دیگری مانند احیای هم تیمی‌ها در زیر آب، سوخت‌گیری وسایل نقلیه در حین حرکت با قوطی‌های گاز، تنظیمات خوب کنترلر و حتی نحوه تلاش برای پنهان کاری را پوشش خواهیم داد.

در این ویدیو، 18 نکته سریع برای موفقیت به شما ارائه می‌کنیم، که شامل مواردی است که هنگام شروع کار باید دنبال کنید، چگونه استخراج کنید و چه زمانی، چگونه از بازیکنان بیشتری بخواهید در صورت ترک تیم شما به شما بپیوندند، و چگونه یک بازیکن باشید. تیم بازیکن موفق با گرفتن آیتم هایی مانند اسلحه پزشکی، 2 تا 3 زره بشقاب، و جعبه مهمات برای دادن به تیم خود. ما گزینه کمتر شناخته شده ماینینگ را با ماموریت های نجات گروگان و مواردی که در اوایل باید دنبال کنیم، مانند جمع آوری آشغال و فروش آن در ایستگاه های خرید برای خرید کارت های کلید Stronghold، پوشش خواهیم داد. اگر بمیرید و از سرد شدن دو ساعته در اسلات اسلحه محافظت شده خود رنج می برید، به شما نشان می دهیم که چگونه این زمان را کاهش دهید، مانند استخراج با غارت گران قیمت یا پیدا کردن زباله دان برای ریختن پول.

Call of Duty: Modern Warfare 2 دارای حالت sandbox به نام DMZ است که در آن می‌توانید چالش‌های بازی و طرح‌های نادری را پیدا کنید. این حالت متفاوت از Warzone 2.0 متمرکز بر بتل رویال است، زیرا بازیکنان می توانند اما مجبور نیستند با یکدیگر بجنگند. وارد می‌شوید، مأموریت‌های جناحی را کامل می‌کنید، نقشه‌ها و اسرار کمیاب یا یک غلاف اسلحه را دنبال می‌کنید و موادی را برای استخراج جمع‌آوری می‌کنید. ارتقاء ماموریت های جناحی اسلات سلاح های جدید محافظت شده را باز می کند. در غیر این صورت، تمام وسایل خود را هنگام مرگ از دست می دهید.

بخوانید  نحوه تبدیل Cottonee به Whimsicott در DLC Pokemon Scarlet and Violet Indigo Disk

در نهایت، چیزهای زیادی برای یادگیری در این حالت وجود دارد، و نکات، ترفندها و تکنیک های کمتر شناخته شده برای فرار، مانند گزینه استخراج مبتنی بر قرارداد، فراوان است. تا کنون، بازیکنان راه‌هایی برای به دست آوردن چند آیتم با ارزش مانند M13 B با کشتن The Chemist در Radiation Zones، و همچنین هفت جایزه برای استخراج هولستر اسلحه، از جمله سلاح Cution Tape RPK و پوست اپراتور Biohazard پیدا کرده‌اند.

بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 از Infinity Ward هم‌اکنون برای Xbox Series X|S، Xbox One، PlayStation 5، PS4 و PC در دسترس است. این شامل نقشه های نبرد، بازی های چندنفره پایه و رقابتی، Warzone 2.0، Spec Ops و DMZ می شود که در آینده نیز حملاتی در انتظار آنهاست.