16 سال بعد، تخم مرغ عید پاک تفنگ برتر Mass Effect کشف شدیکی از طرفداران Mass Effect یک تخم مرغ عید پاک را پیدا کرده است که از ابتدا در معرض دید عموم پنهان شده است. در توییتر، کاربر خانم اسنیزابل در مورد اینکه چگونه افتتاحیه Mass Effect طراحی بسیار مشابهی با انتشار متن آغازین Top Gun دارد، فیلمی در سال 1986 که تام کروز در آن نقش یک خلبان جنگنده را بازی کرد، اظهار داشت.

همانطور که کیسی هادسون، مدیر سابق Mass Effect و مدیر عامل فعلی Humanoid Studios تایید کرده است، معلوم است که این چیزی بیش از یک شباهت گذرا است. هادسون در توییتی نوشت: “بالاخره یکی متوجه شد! من خیلی منتظر بودم.”

در دیگر اخبار Mass Effectتوسعه بازی پنجم از این سری به طور پیوسته در حال پیشرفت است. EA و BioWare اخیراً فصل بعدی را تیز کردند در مجموعه علمی تخیلی با هنر مفهومی به روز شده، نشان می دهد که یک سیستم رله انبوه جدید در حال ساخت است.

Bioware در بیانیه ای در 7 نوامبر یا همان Day N7 گفت: “یک روز، وقتی آماده شدیم، چیزهای بیشتری درباره Mass Effect بعدی به اشتراک خواهیم گذاشت، بنابراین از اینکه بخشی از این سفر با ما بودید متشکریم.” شناخته شده. طرفداران این برای تیم فوق‌العاده هیجان‌انگیز است و ما دوست داریم در آینده اجمالی از آنچه روی آن کار می‌کنیم با شما به اشتراک بگذاریم.»

در مورد تاپ گان، دنباله‌ای برای این فیلم سال گذشته عرضه شد و در باکس آفیس طوفانی شد. حتی با وجود اینکه تام کروز علاقه ای به ساخت یک فیلم دیگر از تاپ گان نداشت، کارگردان جوزف کوسینسکی با فیلمنامه ای فشرده او را به این پروژه علاقه مند کرد. در باکس آفیس، تاپ گان ماوریک با اکران در سینماها 1.489 میلیارد دلار به دست آورد و اگر جیمز کامرون تمایلی به بازگشت به پاندورا در «آواتار: راه آب» نداشت، پرفروش‌ترین فیلم جهان در سال 2022 بود.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.