16 بهترین MMORPG برای بازی در سال 2024

GameSpot ممکن است از شراکت های وابسته و تبلیغاتی برای به اشتراک گذاری این محتوا و خرید از طریق پیوندها درآمد دریافت کند.

این سازنده Ultima بود که برای اولین بار اصطلاح MMORPG را ابداع کرد – بازی نقش آفرینی آنلاین انبوه چند نفره – برای توصیف بازی Ultima Online در سال 1997 تا سال 2024، و بسیاری از بهترین MMORPG هایی که امروز بازی می کنند، همان عناصری هستند که تجسم می یابند. کلاسیک های اولیه مانند EverQuest، Asheron’s Call، و Ultima Online را بسیار محبوب کرد: یعنی پیشرفت طولانی مدت شخصیت ها و پرجمعیت جهان های آنلاین مداوم. با صدها، اگر نه هزاران بازیکن دیگر برای دیدار، رقابت یا تعامل با آنها.

در سال 2004، World of Warcraft به ورود MMORPGها به جریان اصلی کمک کرد و بسیاری از ایده‌های نمادین این ژانر را برای مخاطبان بیشتری جذاب‌تر کرد. در عرض چند سال پس از انتشار، به نظر می‌رسید که هر ناشر بزرگ بازی‌های ویدیویی می‌خواهد از فرمول بلیزارد (و درآمد مبتنی بر اشتراک ماهانه) کپی کند و MMORPG به یک سبک جدید و داغ تبدیل شد.

متأسفانه تعداد کمی از بازی‌ها که موفقیت WoW را ادامه دادند، مسیر خود را پیدا کردند. ناشران در این ژانر خیلی زود از بین رفتند و در نتیجه در دهه گذشته موجی از MMORPG های جدید در مقایسه با سایر ژانرهای بازی محبوب به وجود آمد (اگرچه بسیاری از آنها، مانند برخی از بهترین بازی های تیراندازی چند نفره یا بقا، اکنون مقدار زیادی از MMORPG ها را قرض گرفته اند. ). در نتیجه، بسیاری از محبوب‌ترین بازی‌های MMORPG امروزی همان عناوینی هستند که در اوایل و اواسط دهه 2000 محبوبیت داشتند، برخی از آنها دهه‌هاست که وجود دارند و برای بازی کردن نیاز به اشتراک دارند، اگرچه برخی دیگر اخیراً به یک مدل رایگان تغییر داده شده‌اند .

در سال 2024، چشم انداز MMORPG در نهایت شروع به تغییر کرد، تا حد زیادی به لطف تلاش اخیر استودیو بازی آمازون در این ژانر. دنیای جدید آمازون توسعه داده و MMORPG های شرقی مانند Lost Ark و در آینده نزدیک، Throne and Liberty و Blue Protocol را توسعه داده است، به این معنی است که MMO های بزرگ در حال حاضر و در افق بیش از هر زمان دیگری در دسترس هستند. اخیرا. حافظه

هرگز زمان بهتری برای از دست دادن خود در دنیای آنلاین زنده و زنده ای که فقط بهترین MMORPG ها می توانند ارائه دهند وجود نداشته است. در زیر لیستی بدون ترتیب خاصی از برخی از بهترین MMORPG های بازی در سال 2024 آمده است، از کلاسیک های آزمایش شده و واقعی این ژانر تا ترکیبی که بهترین MMO های سنتی با تم فانتزی را با عناصر تیراندازی، کاوش در فضا ترکیب می کنند. و خیلی بیشتر. برخی از بازی های زیر نیز برخی از بهترین بازی های رایگان موجود هستند.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر
بخوانید  Unicorn Overlord قبلاً برای Xbox تخفیف داده شده است