14 سال بعد، Resident Evil 5 بازی‌ها را برای Windows Live حذف کرد، Split Screen را اصلاح کرد

فرمت فایل این ویدیو نامعتبر است.

آیا می خواهید این تنظیم را برای همه دستگاه های شما به خاطر بسپاریم؟

اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید!

احتمالا مدتی است که به Resident Evil 5 فکر نکرده اید، اما ظاهرا Capcom به آن فکر کرده است. نسخه Steam یکی از کمپینگ ترین ورودی های سری دوست داشتنی به تازگی دریافت شده است یک لکه کوچک که پشتیبانی از بازی های قدیمی را برای Windows Live حذف می کند. خبر خوب این است که این ویژگی قابلیت تقسیم صفحه پیش فرض بازی را که به دلیل GFWL در رایانه شخصی غیرفعال شده بود نیز بازیابی می کند.

با کلیک بر روی “ورود” با شرایط GameSpot موافقت می کنید

شرایط استفاده و
سیاست حفظ حریم خصوصی

برای تماشای فیلم ها به یک مرورگر سازگار با جاوا اسکریپت نیاز دارید.

Resident Evil 5 اولین بازی از این سری بود که واقعاً روی بازی مشارکتی تمرکز کرد و به دو بازیکن اجازه داد تا کل بازی را از ابتدا تا انتها با هم تجربه کنند. به طور کلی به طور قابل توجهی بدتر از بازی قبل از آن، یعنی Resident Evil 4 برجسته، که به زودی بازسازی کاملی خواهد شد، در نظر گرفته می شود. RE5 مسلماً آغاز یک دوره تاریک برای این سری بود که با RE6 تقریباً مورد نکوهش جهانی به پایان رسید. RE5 همچنین به دلیل جنجال‌هایی که در مورد تصویر آن از مردم آفریقا وجود دارد، قابل توجه است که به طور گسترده به عنوان نژادپرست محکوم شده است. به خروجی. سکانس پایانی وحشیانه آن، که در آن کریس شخصیت بازیکن به سنگ برخورد می کند، نیز توسط طرفداران به یاد ماندنی تلقی می شود.

متأسفیم، اما شما نمی توانید به این محتوا دسترسی پیدا کنید!

لطفا تاریخ تولد خود را برای مشاهده این ویدیو وارد کنید

در حال پخش: 25 سال رزیدنت اویل

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

لطفاً از یک مرورگر سازگار با ویدیوی html5 برای تماشای فیلم استفاده کنید.

اگر آشنا نیستید، Games for Windows Live بخش کلیدی ابتکار مایکروسافت برای اتصال بازی های رایانه شخصی به سرورهایش بود. این سرویس در سال 2007 راه اندازی شد، هرگز مورد استفاده زیادی قرار نگرفت و در سال 2014 بازنشسته شد. این روزها بیشتر به دلیل ایجاد اشکالات و مشکلات سازگاری در بازی های آن دوره شناخته شده است – Dark Souls اصلی شاید بارزترین نمونه باشد – که توسعه دهندگان را ملزم به انتشار وصله های مربوط به آن می کند. بازی های قدیمی برای رفع این مشکل. ظاهراً 14 سال طول کشید تا Capcom به آنجا برسد، اما اگر در حال بازی با مشکلات GFWL هستید، معمولاً بهتر است PCGamingWiki برای دیدن اینکه آیا طرفداران راه حلی برای این کار ایجاد کرده اند.