13 بازی تایید شده دیگر PSVR 2

فرمت فایل این ویدیو نامعتبر است.

در حال پخش: خفاش چیست؟ | تریلر رسمی

پیش از چشمان شما بازیکنان را می‌بیند که با مجموعه‌ای از خاطرات تعامل دارند، در حالی که Creed Rise to Glory: Championship Edition بازیکنان را به رینگ بوکس بازمی‌گرداند. Kayak VR: Mirage کاملاً واضح است و مکان هایی مانند قطب جنوب و همچنین استرالیا را در بر می گیرد.

قطع كردن:

NFL Pro Era به بازیکنان این فرصت مجازی را می‌دهد تا به یک بازیکن ستاره تبدیل شوند. و سپس سه بازی با موسیقی متن های درخشان وجود دارد: Rez Infinite، Tetris Effect و Thumper. دارندگان فعلی Rez Infinite و Tetris Effect می توانند با قیمت 10 دلار به این نسخه ارتقا دهند.

متأسفیم، اما شما نمی توانید به این محتوا دسترسی پیدا کنید!

لطفا تاریخ تولد خود را برای مشاهده این ویدیو وارد کنید

با کلیک بر روی “ورود” با شرایط GameSpot موافقت می کنید

شرایط استفاده و
سیاست حفظ حریم خصوصی

سونی دوازده بازی جدید را برای PlayStation VR 2 معرفی کرده است. با عنوان NFL Pro Era، Tetris Effect و Thumper، 13 عنوان موجود در لیست نیز در پنجره راه اندازی هدست بعدی وارد خواهند شد.

لطفاً از یک مرورگر سازگار با ویدیوی html5 برای تماشای فیلم استفاده کنید.

ثبت نام کنید یا وارد شوید

آیا می خواهید این تنظیم را برای همه دستگاه های شما به خاطر بسپاریم؟

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

بخوانید  تبدیل سریال جدید کارگردانان Avengers به دومین سریال پر هزینه تاریخ تلویزیون

برای تماشای فیلم ها به یک مرورگر سازگار با جاوا اسکریپت نیاز دارید.

پلی استیشن بلاگ اشاره کرد که پنجره راه اندازی ظرف یک ماه از تاریخ انتشار PSVR 2 یعنی 22 فوریه است. بنابراین، این بازی های جدید معرفی شده برای این هدست تا قبل از پایان ماه مارس منتشر خواهند شد.