13 انیمیشن مرگ جدید در محتوای The Callisto Protocol Season Pass وجود دارد


استودیوی Striking Distance جزئیات محتوای سیزن پس پروتکل Callisto را منتشر کرده است.

The Callisto Protocol اولین اثر استودیو Striking Distance است که به زودی منتشر خواهد شد. اکنون تیم سازنده جزئیات محتوای فصل انتشار این بازی را اعلام کرده است.Callisto Protocol Season Pass در نسخه Digital Deluxe Edition گنجانده شده است و شامل Outer Way Armor Collection خواهد بود. در توضیحات این زره منحصر به فرد اشاره شده است که توسط یک گروه شورشی در هنگام مبارزه با UJC ساخته شده است.

از دیگر محتوای Season Pass می توان به Contagion Pack اشاره کرد. این بسته حالت جدید وحشیانه‌ای به نام Contagion را به بازی اضافه می‌کند که در آن بازیکنان مهمات کمتری پیدا می‌کنند و سلامتی آنها به سرعت کاهش می‌یابد. بازیکنان می توانند سطح سختی بازی را در حالت Contagion شخصی سازی کنند که یکی از آنها Permadeath خواهد بود. علاوه بر این، 13 انیمیشن مرگ جدید برای جیکوب و لباس‌های جدید در مجموعه برج مراقبت از طریق Season Pass در دسترس خواهند بود.

تصویری از بازی The Callisto Protocol

بسته فصلی دیگر Riot The Callisto Protocol است که حالتی به همین نام را در اختیار بازیکنان قرار می دهد. در حالت Riot بازیکنان باید به قسمت های جدید زندان Black Iron سفر کرده و در برابر امواج مختلف دشمنان مقاومت کنند. در این حالت، بازیکنان می‌توانند با کشتن دشمنان و کسب اعتبار، سلاح‌های جدیدی بسازند یا آن‌ها را ارتقا دهند تا بیشتر زنده بمانند.

Striking Distance در ادامه اعلام کرد که 12 انیمیشن مرگ جدید برای دشمنان و مجموعه Engineer Skin نیز در Season Pass گنجانده شده است. در نهایت، تایید شد که تیم سازنده در حال توسعه یک داستان DLC است تا بازیکنان بتوانند عمیق‌ترین رازهای دنیای وحشتناک The Callisto Protocol را کشف کنند. انتظار می رود همه این محتوای معرفی شده در سال آینده به عنوان پشتیبانی پس از عرضه در دسترس باشد.

نسخه Digital Deluxe Protocol Callisto در استیم و اپیک گیمز با قیمت 60 دلار به فروش می رسد. این در حالی است که قیمت این نسخه برای کنسول های پلی استیشن 5 و Xbox Series X کاربران کنسول Xbox Series S 90 دلار است. البته نسخه کنسول Digital Deluxe بازی شامل بسته Contraband و پوسته Retro Prisoner خواهد بود و به بازیکنان امکان دسترسی به نسخه های نسل 8 و 9 را می دهد.

تصویری از هیولا از بازی The Callisto Protocol

قرار است Callisto Protocol در 2 دسامبر سال جاری بر روی پلتفرم های رایانه های شخصی، پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس منتشر شود.Xbox Series S منتشر خواهد شد.

می توانید نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی با تیم یک گیمر و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.