10 وکیل برتر مهاجرت به کانادا سال 1401 مجله مهاجرتی استارت ویزا-بیات گروپ

10 وکیل برتر مهاجرت به کانادا سال 1401 مجله مهاجرتی استارت ویزا-بیات گروپ

فرآیند اپلای، اخذ ویزا، سرمایه گذاری و مهاجرت، مراحل و قوانین پیچیده ای دارد که برخی از آن ها برای هر کشور خاص متفاوت می باشند. مهاجرت تحصیلی باید با تحقیق و مطالعه کامل انجام شود و شخصی متقاضی با توجه به شرایط و وضعیت خود برای این روش مهاجرتی اقدام نماید. مهاجرت از طریق تحصیل معمولا با اخذ پذیرش از یک دانشگاه معتبر خارجی آغاز می شود و سپس با تبدیل به یکی از انواع اقامت در کشور مقصد دائمی می شود. برای ارتباط برقرار کردن با یک وکیل مهاجرتی، می‌توانید به مؤسسات حقوقی که در این زمینه فعالیت می‌کنند مراجعه کنید.

ویژگی های وکیل خوب مهاجرت در تورنتو

موسسه مهاجرتی MIE، توسط امیر محمد ملک پور وکیل پایه یک دادگستری و حقوقدان موسس و بنیانگذار موسسه حقوقی ملک‌پور در وکیل مهاجرتی ایران اداره می‌شود. مهاجرتی MIE، علمی و تخصصی و کاملا قانونی است و البته دارای غنی‌ترین اطلاعات مهاجرتی اعم از تمامی روش‌های مهاجرت مانند مهاجرت تحصیلی، مهاجرت کاری و مهاجرت از طریق سرمایه گذاری می‌باشد. بنا به گفته تعدادی از کلاینت‌ها، این موسسه با تمام سختی‌ها و دشواری هایی که امروز دنیای مهاجرت برای ایرانیان در داخل و خارج با آن روبرو است در راهنمایی و کمک دریغ نمی کنند. و البته نحوه پرداخت هزینه ها و دریافت دستمزد موسسه نیز مقرون به صرفه و ارزش اعتماد کردن دارد. یکی از بهترین خدمات این موسسه امکان مشاوره رایگان با شخص آقای ملک‌پور و مشاوره رایگان مهاجرت در کلاب هوس ایشان است.

  • با این حال بزرگ‌ترین چالشی که افراد با آن مواجه می‌شوند، هزینه وکیل مهاجرت است که بسته به شرایط، متفاوت است.
  • موسسه ملک پور افتخار دارد به عنوان معتبرترین مرکز مهاجرتی کشور، برترین محتوای فارسی در حوزه مهاجرت را از طریق این وبسایت و سایر وبسایتهای موسسه، در اختیار علاقه مندان قرار دهد.
  • بعضی افراد معتقدند انتخاب وکلای مهاجرت در خارج گزینه بهتری نسبت به انتخاب وکلای داخل ایران است.
  • اولین راهی که افراد جملگی آن را امتحان می کنند این است که با بهره مندی از تجربیات دوستان و آشنایانی که مشاور و وکیلی را می شناسند، زحمت انتخاب را کم کنند.

بدون شک، این امر از هرگونه تاخیر بی دلیل هر کس که دانش تخصصی در این زمینه از قانون ندارد، جلوگیری می کند. موسسه ملک پور همیشه در ارائه خدمات نوین پیش گام بوده است و در حال حاضر امکان مشاوره آنلاین برای متقاضیان فراهم گردیده است و شما عزیزان به راحتی می توانید از طریق تماس تصویری با بهترین مشاوران و متخصصان موسسه ما در اروپا مشاوره داشته باشید. عوامل زیادی مانند شرایط شما، کشور مقصد، روشِ مهاجرتی و تعداد افراد خانواده در آن دخیل هستند. برای دانستن میزان دقیق هزینه وکیل بهتر است به وکلا یا موسسات مهاجرتی مراجعه کنید.

دولت کانادا بیشترین تمرکز را روی درست اجرا شدن قوانین حقوقی دارد و اداره مهاجرت این کشور دارای پرونده های ریجکتی بسیاری است که به دلایل مختلف رد شده اند. شاید بسیاری از این پرونده ها نیز به دلیل سهل انگاری وکیل مهاجرت و نداشتن مهارت وی بوده است که تا چند سال افراد را از گرفتن ویزا محروم کرده است. ویزای ثبت شرکت و سرمایه گذاری در کشور کانادا با توجه به دشواری فرایند و عدم آشنایی متقاضیان با قوانین کشور کانادا، شرایط اخذ ویزا یا تمدید آن، نسبت به سایر ویزاها تقاضای کمتری دارد. نکته قابل توجه در این زمینه این است که بر خلاف سایر موسسات حقوقی و مهاجرتی مبلغ بسیار پایینی برای هزینه مشاوره حضوری و همچنین پذیرش پرونده های مهاجرتی دارد. ارزش دریافتی از مشتریان در صورتی متعلق به موسسه است که مهاجر پرونده فردی را با موفقیت تکمیل کند. به عبارت دیگر در صورتی که وکیل مهاجرتی مناسب نتواند به پرونده های مهاجرتی متقاضی به خارج از کشور رسیدگی کند ، کلیه مبالغ دریافتی بابت اخذ پرونده قابل استرداد بوده و به متقاضی عودت داده می شود.

لینک های مفید شرایط زندگی در کانادا

هزینه وکیل مهاجرت یکی دیگر از هزینه های قبل از مهاجرت به کانادا یا هر کشور دیگری است که در این نوشته به تفصیل درباره این هزینه صحبت خواهیم کرد. جناب آقای یزدانی، شما و تیم حرفه ای شما در ایران و کانادا مرا واقعاً شوکه و مجذوب کردید. من حدود یک ماه پیش با شرکت شما تماس گرفتم و اکنون، پس از ۳۸ روز، نامه قبولی LOS را از از سازمان مربوطه دریافت کردید!!!! من می خواستم از این فرصت استفاده کرده و عمیقاً از شما برای هر کاری که برای کمک به ما انجام می دهید سپاسگزاری کنم. من از سال گذشته مشتری گروه حقوقی یزدانی بودم، آنها در مورد پرونده من بسیار عالی عمل کردند. آنها در زمینه کاری خود بسیار حامی و باتجربه هستند، به خاطر همین من از گروه حقوقی یزدانی بسیار راضی هستم و همیشه آنها را برای هرگونه پرونده مهاجرتی به دیگران توصیه می کنم.

چگونه وکیل مهاجرت شویم؟