10 دلار در Pre-Orders Princess Peach: Showtime صرفه جویی کنید

پرنسس هلو سرانجام در بازی نینتندو سوییچ خود به نام Princess Peach: Showtime که در 22 مارس برای نینتندو سوییچ عرضه می شود، بازی می کند. اگرچه هنوز چند روز دیگر به بازی باقی مانده است، اما می توانید نسخه فیزیکی آن را با تخفیف در هنگام پیش خرید در Geek Alliance دریافت کنید. پیشنهاد ویژه پیش‌سفارش، Princess Peach: Showtime را به تنها 50 دلار کاهش می‌دهد (60 دلار)، اگرچه توافق این است که سفارش‌ها تا روز انتشار ارسال نمی‌شوند و ممکن است تا رسیدن یک هفته طول بکشد.

با این حال، به ندرت پیش می‌آید که بازی‌های سوییچ منتشرشده توسط نینتندو تخفیف‌های پیش‌سفارشی دریافت کنند، بنابراین اگر مایل به صبر هستید، ارزش آن را دارد. فقط مطمئن شوید که سفارش خود را به سرعت ثبت کنید، زیرا موجودی ها محدود است و اگر خرده فروش موجود نباشد، معامله از بین می رود.

اگر می‌خواهید بازی را پیش‌سفارش کنید اما می‌خواهید زودتر به دستتان برسد، می‌توانید بازی Princess Peach: Showtime را نیز از چندین خرده‌فروش دیگر، از جمله Best Buy، که پاداش کلکسیونی انحصاری دیوراما را ارائه می‌دهد، پیش‌سفارش دهید.

Princess Peach: Showtime یک بازی اکشن-ماجراجویی است که در آن هلو لباس های مختلفی با توانایی های منحصر به فرد به تن می کند که به حل پازل ها، مینی بازی ها و چالش های دیگر کمک می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره بازی، آخرین پیش‌نمایش Princess Peach: Showtime ما را بررسی کنید. یک نسخه نمایشی نیز در فروشگاه اینترنتی نینتندو سوییچ موجود است.

این بازی اولین باری است که پرنسس هلو پس از بازی Super Princess Peach در سال 2006 برای نینتندو دی اس، در بازی خود بازی می کند. همچنین به عنوان یکی از معدود موارد انحصاری Nintendo Switch که تاکنون برای باقیمانده سال 2024 معرفی شده است، همراه با Endless Ocean: Luminous و بازسازی‌کننده‌های Paper Mario: The Thousand-Year Door و Luigi's Mansion 2 قابل توجه است.

بخوانید  فیلم‌ها و نمایش‌های تلویزیونی بازی‌های ویدیویی سرانجام در سال 2023 خوب شدند

Princess Peach: Showtime در 22 مارس برای نینتندو سوییچ عرضه می شود.