10 بهترین پروتاگونیست فانتزی فینال، رتبه بندی شده

شخصیت‌های اصلی خارق‌العاده زیادی در طول تاریخ طولانی و طولانی این فرنچایز محبوب JRPG وجود دارند، اما به جای رتبه‌بندی هر یک از آنها، فهرستی از ۱۰ قهرمان برتر فاینال فانتزی تا کنون را گردآوری کرده‌ایم.

بیش از سه دهه پس از اولین فاینال فانتزی دنیا را درنوردید، این فرنچایز نمادین کاملاً به همان نام خود عمل نکرده است. با مجموع پانزده ورودی اصلی – برخی با دنباله های خاص خود – و تعداد بیشماری از بازی های اسپین آف، انیمه و رسانه های دیگر، این مجموعه چیزی جز این نیست. نهایی. و با موفقیت Final Fantasy VII Remake و هیاهوی اطراف فاینال فانتزی شانزدهم بعدی پلی استیشن 5واضح است که عشق طرفداران به این ملک به این زودی ها از بین نمی رود.

نمی توان انکار کرد که همانطور که مهمانی ما با هر قسمت بزرگتر می شود، دوستان مورد علاقه جدیدی را برای دوست داشتن پیدا می کنیم، اما اینها شخصیت های اصلی هستند که سفر خود را با آنها آغاز می کنیم. این قهرمان‌های اصلی هستند که بیشتر در طول ماجراجویی بازی می‌کنند و بنابراین برای پیشبرد روایت اصلی بازی به آن‌ها تکیه می‌کنیم و به همین دلیل، وقتی می‌بینیم احساساتشان را آشکار می‌کنند، روابطشان را توسعه می‌دهند، به راحتی به آنها وابسته می‌شویم. بر شر غلبه کن البته، این کمک می کند که آنها معمولاً خیلی باحال هستند.

می توان گفت داستان سرایی عالی، تنظیمات پویا و گیم پلی جذاب فاینال فانتزی همان چیزی است که طرفداران را در تمام این سال ها بعد علاقه مند کرده است – و لزوماً اشتباه نمی کنید. اما اکثر گیمرها موافق هستند که به یاد ماندنی ترین جنبه هر ورودی همیشه مجموعه متنوعی از اعضای حزب بوده است که قلب ما را تسخیر می کند و مدت ها پس از انتشار تیتراژ با ما می ماند. و شخصیت هایی که تمایل زیادی به جلب توجه آن دارند، قهرمانان اصلی هستند.

بخوانید  Call of Duty: Advanced Warfare 2 احتمالاً بازی در حال ساخت اسلج‌همر نیست

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.