10 بازی تصادفی استیم را تنها با 7 دلار دریافت کنید

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

چند هفته اول سال اغلب زمان کندی برای انتشار بازی های ویدیویی جدید است، اما می توانید با بازی های کامپیوتری تصادفی ارزان. این پیشنهاد از یک کلید مرموز با فقط 1 دلار شروع می شود و تا 10 کلید با 7 دلار افزایش می یابد.

سلب مسئولیت: GameSpot و Fanatical هر دو متعلق به Fandom هستند.

همانطور که اگر کلیدهای Steam شگفت انگیز به اندازه کافی هیجان انگیز نیستند، این احتمال نیز وجود دارد که یکی از کلیدهای شما یک جایزه “ستاره تیرانداز کمیاب” به ارزش 1000 دلار کلیدهای Steam، از جمله کلیدهای بازی های موجود در Street Fighter 6، Resident Evil باشد. 4 بازسازی، و بیشتر. فقط پنج ستاره تیرانداز وجود دارد. اینها شانس کمی هستند، اما هی، هنوز ممکن است.

توضیحات مجموعه می‌گوید مجموعه جاذبه‌های احتمالی شامل «جدیدترین و بهترین بازی‌هایی است که همه درباره آن صحبت می‌کنند» و همچنین کلاسیک‌های قدیمی از «ناشران محترم»، اما این از فهرست کلیدهای بالقوه کم نمی‌کند.

خبر خوب این است که هر کلید در بسته شما یک عنوان منحصر به فرد را باز می کند. هیچ کلید تکراری در یک بسته وجود ندارد، اگرچه چاپ دقیق نشان می دهد که در صورت خرید چندین بسته Mystery Star امکان تکرار وجود دارد. هر بسته‌ای که خریداری می‌کنید یک کوپن تخفیف 5 درصدی نیز برای شما به ارمغان می‌آورد که می‌توانید از آن در سایر بازی‌ها و بسته‌های موجود در فروشگاه Fanatical استفاده کنید.

بخوانید  شروع فیلمبرداری زیر مجموعه The Walking Dead

اکنون می توانید Mystery Star Bundle را در Fanatical ببینید. در حالی که در آن هستید، باید سایر معاملات خرده‌فروش را نیز بررسی کنید، مانند این مجموعه از شش بازی نقش‌آفرینی عالی با تنها 8 دلار، به‌علاوه تخفیف‌های فراوان در رویداد فروش سال نو Fanatical Lunar.

تحریریه مجله بازی یک گیمر