۸ نکته از فیلم اوپنهایمر که نمی‌دانستید


فیلم Oppenheimer کریستوفر نولان جزئیات زیادی دارد. در نتیجه طی ۳ ساعت آن نکات جالبی پیدا می‌شوند که احتمالا در اولین دور تماشا از دید خیلی‌ها پنهان می‌مانند.

اپنهایمر به‌عنوان جدیدترین اثر کریستوفر نولان، یک فیلم سینمایی مفصل است؛ فیلمی که بارها بین بازه‌های زمانی متفاوت و زاویه‌ی دید شخصیت‌های کلیدی جابه‌جا می‌شود. دقایق فیلم انقدر پر از جزئيات هستند که بسیاری از تماشاگرها در همان دور اول تماشا می‌فهمند نکات زیادی را از دست داده‌اند.

در جدیدترین ویدیو اختصاصی فیلمزی به سراغ موشکافی اولیه فیلم Oppenheimer رفتیم؛ تا نگاهی به برخی از جزئیات جالب آن داشته باشیم؛ از طعنه‌ی پنهان‌شده در دیالوگ و بخشی طنزآمیز از فیلم تا دقت علمی یک سکانس مهم.

لطفا در کانال یوتیوب فیلمزی تماشا کنید

این ویدیو هشت دقیقه‌ای فقط به تعداد محدودی از نکات و جزئيات قرارگرفته در فیلم سینمایی اپنهایمر اشاره کرد. شما هم به ما و کاربرهای دیگر بگویید چه موارد جالبی در طول فیلم توجه‌تان را جلب کردند که فکر می‌کنید احتمالا از دید تماشاگرهای زیادی پنهان مانده‌اند.

بخوانید  احتمال انتشار ارتقا Game of the Year بازی Far Cry 6
Die la corvette bio seife granatapfel ist mit bio pflanzenölen hergestellt. حجم تجارت اعضای سازمان همکاری شانگهای و روسیه افزایش یافت.