یک مکان آرام: روز اول ممکن است جوزف کوین از Stranger Things را نمایش دهدجوزف کوین، بازیگری که نمایش را دزدید و در فصل چهارم Stranger Things در نقش ادی مانسون بازی کرد، در حال مذاکره برای ایفای نقش اصلی در فیلم آینده A Quiet Place است.

طبق مهلت مقررکوین در حال مذاکره برای ایفای نقش اصلی در فیلم A Quiet Place: Day One در کنار Lupita Nyong’go است. این گزارش حاوی اطلاعات بیشتری نیست و انتخاب بازیگران کوین هنوز تایید نشده است. اگر آن را از دست دادید یا می‌خواهید دوباره آن را تماشا کنید، ویدیوی زیر را تماشا کنید تا کوین تک‌نوازی «Master of Puppets» متالیکا را در قسمتی از Stranger Things ببینید.

در مورد آنچه در مورد Day One تایید شده این است که مایکل سارنوسکی، کارگردان فیلم خوک با نیکلاس کیج، کارگردانی این فیلم را برای پارامونت خواهد داشت. این فیلم در 8 مارس 2024 اکران می شود.

جان کرازینسکی دو فیلم اول A Quiet Place را کارگردانی کرد و در فیلم اصلی بازی کرد. او ایده پیش درآمد را داشت، اما جزئیات داستان مشخص نیست. با توجه به عنوان آن – روز اول – این فیلم احتمالاً به آنچه در روزی که بیگانگان قاتل به زمین آمدند رخ داده است، می پردازد. A Quiet Place: Part II با نگاهی اجمالی به روز حمله شبح وار قبل از یک پرش زمانی آغاز شد و شما می توانید آن صحنه را در ویدیوی زیر تماشا کنید.

یکی دیگر از فیلم های A Quiet Place به کارگردانی Krasinski قرار است در سال 2025 اکران شود. این فیلم قرار است خط داستانی اصلی را ادامه دهد و پس از رویدادهای A Quiet Place: Part II ادامه یابد.

بازی ویدیویی Quiet Place نیز در دست ساخت است. دو فیلم A Quiet Place مجموعا بیش از 650 میلیون دلار در گیشه فروش داشته اند.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.