یک مطالعه بسیار علمی نشان می‌دهد که لئون رزیدنت اویل تقریباً می‌تواند در کیف خودش جا شود.

برای مرجع، بزرگ‌ترین کیسی که می‌توانید در Resident Evil 4 Remake دریافت کنید، دارای طرح‌بندی شبکه‌ای 9×13 است که می‌تواند چندین سلاح، مهمات، گیاهان و جذابیت‌های زیبا را در خود جای دهد. در زندگی واقعی، و با استفاده از لول Leon به عنوان یک چوب اندازه گیری، به یک کیف حداقل 176 سانتی متر طول و حدود 140 تا 150 سانتی متر عرض نیاز دارید تا همه این وسایل را در داخل خود ذخیره کنید. تقریبا. به ما اعتماد کنید، ما دانشمند هستیم.

چنین مواردی از نظر تجاری وجود ندارند و نزدیکترین معادل آن یک کیف هنری است که هنوز به طرز غم انگیزی کوچک است و احتمالاً از وزن یک موشک انداز و چندین علف هرز پاره می شود.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.دیدن لئون که دور چمدانی بزرگتر از او چرخیده است، احتمالاً باعث ایجاد یک گیم پلی شوخ و خنده دار می شود. رزیدنت اویل 4 احتمالاً با دعوای مامور دولتی با شرکت هواپیمایی خود در مورد ابعاد پذیرفته شده برای چمدان دستی قبل از رسیدن به اسپانیا شروع می شود.

در دیگر اخبار Resident Evil که به ابعاد مشکوک چمدان مربوط نمی شود، Resident Evil 4 بعد از به روز رسانی های اخیر Capcom ظاهر بهتری دارد. در حالی که بازی به طور کلی در کنسول تمیزتر به نظر می رسد، بازسازی های قبلی برخی از ویژگی ها را حذف کرده اند. همانطور که بازیکنان متوجه شده‌اند، بازسازی‌های Resident Evil 2 و 3 دیگر گزینه‌های ray tracing را ندارند و کپکام توضیح نداده است که چرا این ویژگی‌ها حذف شده‌اند.

بخوانید  اپل پس از تصمیم دادگاه استیناف، "پیروزی قاطع" را بر اپیک گیمز اعلام کرد

با کمک دوستی که تقریباً هم قد و هیکل لئون است، کیف بزرگتر را مقایسه کردم. خیلی زیاد است.#RE4#REBHFun pic.twitter.com/7PzydrAG8E

—تگزاس (@texas_uss) 17 آوریل 2023

لئون مردی با استعدادهای فراوان در بازسازی Resident Evil 4 است، اما او نیز همینطور است شاید جادوگری که مانند دیوید کاپرفیلد مسلح به شدت عمل می کند. در حالی که لئون با چیزی بیشتر از 9 میلی متری مورد اعتماد خود که توسط دولت صادر شده در بازسازی شروع می کند، او به سرعت خود را با تفنگ های ساچمه ای، راکت انداز، نارنجک، مسلسل و موارد دیگر در طول ماجراجویی خود مسلح می کند که همه آنها را مد روز نگه می دارد. کیف.

و همانطور که یک کاشف بی باک کشف کرد، این مورد می تواند از همه Doctor Who باشد، زیرا قطعا داخل بزرگتر. کاربر توییتر Texas_USS تصمیم گرفت اندازه چمدانی را که لئون برای حمل همه وسایلش نیاز داشت مقایسه کند، و حتی توانست خود را با دوستی که تقریباً هم قد و هیکل قهرمان رزیدنت است، احاطه کند. Evil 4 تا کمی مقیاس به اندازه گیری های خود اضافه کند.