یک فیلم سینمایی جدید Destiny 2 وجود دارد که احتمالاً این هفته از دست داده اید

کات سین، که قرار است پس از اتمام اولین میدان نبرد Defiant توسط بازیکنان پخش شود، ما را می بیند که با آماندا هالیدی، کشتی ساز Last City، و کلاغ روبرو می شویم. متأسفانه برای کلاغ، که آماندا و نگهبان شما را در زمانی که در حال تمیز کردن یک دعوا هستند غافلگیر می‌کند، آماندا به او شلیک می‌کند و او را می‌کشد، هرچند لحظاتی بعد توسط روح خود دوباره زنده می‌شود. بقیه صحنه تنش فزاینده بین آماندا و کرو را به تصویر می‌کشد، که قبل از اینکه بفهمند او در زندگی گذشته دوستش کاید-6 را در جریان رویدادهای گسترش طاق‌دار، به قتل رسانده بود، با هم دوستان صمیمی شده بودند. .

کات سین که حداقل برای من ظاهر شد، ظاهراً برای تعداد زیادی از بازیکنان در پایان ماموریت Defiant Battleground به عنوان بخشی از فصل Defiance ظاهر نشد. در حالی که اکثر بازیکنان معمولی Destiny 2 به سادگی پس از شکست از ماموریت خارج می شوند، بسیاری از پاسخ ها به توییت بالا نشان می دهد که آنها منتظر تایمر شمارش معکوس هستند که معمولاً ظاهر می شود و فقط صحنه پخش نمی شود. ظاهراً، بسیاری از بازیکنان حتی متوجه نشدند که صحنه‌ای را از دست داده‌اند تا زمانی که دیگران را ببینند که در مورد آن به صورت آنلاین صحبت می‌کنند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد Destiny 2، مرکز Lightfall و Season of Defiance ما را بررسی کنید، که شامل راهنماهایی در مورد نحوه دریافت کلیدهای Defiant و جزئیات چالش های فصلی است که بازیکنان دنبال می کنند.

بخوانید  نقد فیلم ثور عشق و تندر | ماجراجویی عاشقانه مارول

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

تعداد قابل توجهی از بازیکنان Destiny 2 در شروع داستان جدید Season of Defiance یک صحنه کوتاه را از دست دادند. مایه شرمساری است زیرا بدون آن، بازیکنان بی شماری شانس خود را برای شنیدن کرا، شخصیت محبوب مورد علاقه همه، از دست داده اند که از خود به عنوان “سنگین” یاد می کند.

با توجه به اینکه داستان بین این دو شخصیت در اوایل فصل مورد کنایه قرار گرفت، به جرات می توان گفت که آنها می توانند بخشی جدایی ناپذیر از بقیه فصل Defiance باشند. در اینجا امیدواریم که در چند ماه آینده دیگر صحنه های از دست رفته توسط بازیکنان وجود نداشته باشد.