یک بازی سبک Smash Bros. سریال League of Legends لغو شد – گزارش

Riot Games به تازگی بازی Super Smash Bros. Style را خاموش می کند Melee در جهان League of Legends با اسم رمز Pool Party رخ می دهد.

طبق گزارش ReaderGrev، خبرنامه ای توسط میخائیل کلیمنتوف، سردبیر سابق لانچر، Pool Party به دلیل ارزیابی مجدد علاقه مصرف کنندگان به یکی از رقبای Super Smash Bros لغو شد. گزارش شده است که مدیران Riot نگران MultiVersus رقیب Smash Bros بودند. که شخصیت هایی از برادران وارنر را نشان می داد. و این واقعیت که به نظر نمی رسید به اندازه کافی موفق باشد.

مفهوم Pool Party نیز چندین بار در طول توسعه تغییر کرده است. در ابتدا، این یک بازی مبارزه ای هاردکور بود، اما مکانیک های معمولی و عناصر بازی تخته بعداً معرفی شدند. به دلیل تغییرات مداوم، برخی از کارمندان Riot ظاهراً ناامید شده بودند.

طبق گزارش‌ها، 70 تا 80 توسعه‌دهنده روی Pool Party کار می‌کردند و حدود نیمی از آن‌ها پس از لغو بازی، موقعیت‌های مختلفی در Riot Games به آنها پیشنهاد شد، در حالی که بقیه به دنبال مشاغل دیگری در داخل بودند. با این حال، طبق گزارش ها، 10 کارمند هیچ پیشنهادی دریافت نکردند یا به دنبال موقعیت های جدید در داخل نبودند و احتمالا Riot را ترک کردند یا اخراج شدند.

Riot Games جهان League of Legends را گسترش داده و اسپین‌آف‌هایی ایجاد کرده است. در حال حاضر، Riot در حال کار بر روی 2XKO است، یک بازی مبارزه‌ای دوبعدی به همان سبک Granblue Fantasy Versus و Dragon Ball FighterZ. انتشار آن برای سال 2025 برنامه ریزی شده است.

بخوانید  آواتار جدید: آخرین تریلر ایربندر نوید ماجراجویی حماسی آنگ را می دهد

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر