یک استودیوی بازی سازی دیگر پس از ساخت یک بازی خوب درهای خود را می بندد

سال 2024 تا کنون سال بی رحمانه ای برای صنعت بازی های ویدیویی بوده است و هیچ نشانه ای از کند شدن آن دیده نمی شود. در حال حاضر، گالوانیک گیمز، توسعه دهنده ویزارد با تفنگ، آخرین استودیویی است که درهای خود را بسته است.

پاتریک مورگان، بنیانگذار و رئیس گالوانیک گیمز، این خبر را در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشت. و او خاطرنشان کرد که علیرغم استقبال خوب Wizard with a Gun، فروش بازی به اندازه کافی بالا نبود تا استودیو را نجات دهد.

مورگان نوشت: «با قلب سنگینی تعطیل شدن گالوانیک گیمز را اعلام می کنم. “علیرغم اولین بازی امیدوارکننده جادوگر با Gun، فروش آن به اندازه کافی قوی نیست که استودیوی ما را پشتیبانی کند. سال گذشته به خصوص برای بازی ها سخت بود. اگرچه ما گفتگوهای دلگرم کننده زیادی در DICE و GDC داشتیم، روند امضای پروژه های جدید در سال خوبی بود. بیشتر از باند فرودگاهی که ما مانده بودیم زمان می برد.”

مورگان همچنین پیوندی به صفحه لینکدین این استودیو اضافه کرد تا به برخی از کارمندان سابقش کمک کند تا در جای دیگری در صنعت بازی کار پیدا کنند، اما با توجه به اینکه افراد زیادی در این صنعت از قبل به دنبال کار در خانه هستند، بسیاری از این کارمندان سابق به دنبال تعطیلی های متعدد بودند. اکنون با آینده ای مبهم روبرو هستیم.

امسال شاهد بسته شدن Deviation Games، First Contact Entertainment، Arkane Austin مایکروسافت، Tango Gameworks، Alpha Dog Games و Roundhouse Games، و همچنین استودیوهای Avalanche Studio Group در نیویورک و مونترال بوده ایم. این حتی تعداد زیاد اخراج‌هایی را که به همه افراد از Take-Two گرفته تا Sony و EA وارد شده است، شامل نمی‌شود – و سال هنوز به نیمه‌اش نرسیده است.

بخوانید  فیلم Oppenheimer CinemaCon درام جاسوسی لوس آلاموس را آزار می دهد

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر