یوسی پابجی، خرید یوسی پابجی موبایل UC PUBG آسان جم | 1gamer

مجله خبری یک گیمر شما درپابجی موبایل اصلیتنها نابودی دشمنان و زنده ماندن است. برای زنده ماندن در بازی باید به دنبال سلاح، جلیقه، مهمات و چیزهای ضروری باشید. با استفاده از تاکتیک، سرعت عمل و استراتژی برتر زنده ماندن خود را تضمین کنید. دانلود نسخه جدید پابجی و آپدیت پابجی موبایل با لینک مستقیم با بی روید همراه باشید.

  • پس از مدتی سرورهای این بازی در چین، هنگ کنگ، ایالات متحده آمریکا و روسیه نیز در دسترس قرار گرفتند و امروزه بازیکنان از اکثر کشورهای جهان می‌توانند بازی Battlegrounds Mobile India را تجربه کنند.
  • این نخستین باری است که یک بازی موبایل توانسته جمعیت جامعه‌ی مخاطبین خود را از مرز یک میلیارد نفر عبور دهد و همچنان نیز دوران اوج خود را سپری کند.
  • بلیت طلایی پابجی موبایل که شامل ماموریت هایست که به انجام آن ها جوایز خاص هر فصل را بدست می آورید و رویال پس شامل ۳ بخش الایت معمولی ٫ الایت پس و الایت پس پلاس میباشد که تفاوت آن ها در میزان جوایز است .
  • بنابراین اگر با Gmail کار کنید، بازی از روی گوشی پاک شود، می‌توانید روی گوشی دیگر همان اکانت را داشته باشید.
  • بخش گرافیک، مهم‌ترین تفاوت نسخه موبایل این بازی با نسخه پی سی است.

علاوه براین با خرید یوسی پابجی موبایل لذت بازی دوچندان می‌شود. زمانی که گیمری برای خرید یوسی پابجی موبایل از سایت‌های معتبری مانند واریا شاپ اقدام می‌کند، می‌تواند به طور رندوم از گردونه شانس هم استفاده کرده و تجهیزات جنگی به دست بیاورد. امکان استفاده از گردونه شانس رایگان نیست و گیمرها حتما برای به دست آوردن تجهیزات جنگی از طریق گردونه شانس، به خرید یوسی نیاز دارند. خرید بازی یوسی پابجی موبایل از این وب سایت برای گیمرهای علاقه‌مند به این بازی فراهم است. شما می توانید، این بازی پرطرفدار و جهانی را در تعداد مختلف و با قیمت های منصفانه خریداری نمایید. خرید این بازی در تعداد سیزده عدد، سی‌ودو، شصت‌وسه، صد و نودوهشت، سیصد و چهل، شش‌صد و نود، هزار و هشت‌صد و هفتادوپنج، چهار هزار و در نهایت هشت هزار و هفت‌صد و پنجاه عدد در این وب سایت فروشگاهی تهیه نمایید.

بخوانید  دانلود بازی کالاف دیوتی برای کامپیوتر نیم بهاء تمام بازی ها | 1gamer

بهترین تنظیمات پابجی برای گوشی های ضعیف چگونه است؟

ولی عموماً تنظیمات پیش‌‎فرض در این بخش مناسب است، چرا که باتوجه به سخت‌افزار گوشی تعیین شده و فرق نمی‌کند که قیمت گوشی در چه محدوده‌ای باشد، این تنظیمات به شکلیست که بازی بتواند به خوبی اجرا شود. به طور کل، توضیحات این مقاله به این صورتست که هم بهترین تنظیمات پابجی موبایل ۲۰۲۲ به صورت آماده آورده شده و هم درباره هر یک از تنظیمات پابجی به صورت اختصاصی توضیح داده‌ شده تا باتوجه به استایل بازی خود مناسب‌ترین آنها را انتخاب کنید. اگر هم به دنبال گوشی هستید که بتوان با آن پابجی را در بهترین تنظیمات ممکن اجرا کرد، ۱۹کالا در یک مقاله اختصاصی بهترین گوشی برای بازی پابجیرا هم بررسی کرده که پیشنهاد می‌کنیم به آن مراجعه کنید. رکوردهایی که تنها مختص همین بازی‌اند و بازی پابجی را به یکی از عناوین پرافتخاری صنعت گیم تبدیل می‌کنند.

دریافت app mobaile  پابجی

برای مثال در رویداد نخستین لاگین شما، بازیکنان دو عدد Donkatsu Medal دریافت می‌کنند. در جعبه‌های هدیه‌ای که هر بار به هنگام لاگین شدن در بازی دریافت می‌کنید، ممکن است حتی تا مقدار ۵۰ عدد Donkatsu Medal به دست آورید. در مقابل، نسخه‌ی جهانی و اصلی بازی پابجی موبایل را داریم که رویدادهای بسیار کم‌تری را برگذار می‌کند و رویدادهای کم‌تر نیز به معنای آیتم‌های ویژه‌ی کم‌تر است. در قسمت دانلود بازی پابجی موبایل می‌توانید نسخه‌ی اصلی بازی پابجی موبایل را دریافت کنید.

چیتر در بازی پابجی موبایل به چه کسانی می‌گویند؟

پابجی موبایل عنوانی است که سازندگان آن را کاملا بهینه و بر اساس قابلیت‌ها و توانایی‌های گوشی‌های هوشمند اندرویدی توسعه داده‌اند. این مسئله به خوبی در سیستم کنترل بازی نیز مشخص است، جایی که بازی خود را به عنوان یکی از بازی‌های سرآمد موبایلی نشان می‌دهد. سیستم کنترل بازی کاملا قابل شخصی‌سازی است که یک نکته بسیار مهم برای بازی‌های رقابتی روی پلتفرم موبایل به شمار می‌رود. از سوی دیگر، بخش تمرینی هم می‌تواند همراه خوبی برای شما در یادگیری چم و خم‌های پابجی موبایل باشد. وجود آیتم‌های فراوان در بازی از جمله اسلحه‌های مختلف، نیازمند تمرین و یادگیری است که بخش آموزشی در کنار مسابقات اصلی می‌تواند به خوبی شما را در آموختن فنون پابجی موبایل متبحر سازد. برای بهترین تنظیمات پابجی در قسمت صدا توصیه می‌شود کیفیت SFX را برروی میزان بالا تنظیم کنید، چون حالت اولترا ممکنست عملکرد برخی از دستگاه‌های ضعیف را مختل کند.

بخوانید  کالاف دیوتی موبایل فصل 1 call of duty mobile دانلود بازی کالاف دیوتی + « دیتا » | 1gamer

http://badorclothesworkshop.ir

تحریریه مجله بازی یک گیمر