یوبی سافت نام جدید بازی Assassin’s Creed Infinity را معرفی کرد

یوبی سافت نام پایگاه داده اصلی بازی ها و محتوای آینده سری Assassin’s Creed را به Animus Hub تغییر داده است.

Assassin’s Creed Infinity، اکوسیستم اصلی که ناشر فرانسوی قصد دارد به عنوان پایه ای برای بازی های آینده این سری باشد، در مصاحبه اخیر با Ubisoft تغییر نام داده است. به گفته یوبی سافت، این پلتفرم اکنون با نام Animus Hub شناخته می شود و همانطور که از نامش پیداست، به عنوان مرکز اصلی تمامی محتوای آینده سری Assassin’s Creed عمل خواهد کرد.

عملکرد این مرکز بسیار شبیه به Call of Duty HQ خواهد بود که این روزها به مرکز انتشار و محتوای سری Call of Duty تبدیل شده است. مارک الکسیس کوتدر مصاحبه ای با Game File، معاون اجرایی Ubisoft تغییر نام Assassin’s Creed Infinity به Animus Hub را تایید کرد، اما به تاریخ انتشار اشاره ای نکرد. با این حال، به نظر می رسد که یوبی سافت قصد دارد این هاب را همزمان با بازی Assassin’s Creed Shadows منتشر کند.

بازی Assassin’s Creed Shadows در تاریخ 25 نوامبر 1403 (15 نوامبر 2024) برای رایانه های شخصی، پلی استیشن 5 و سری ایکس باکس منتشر خواهد شد. برای Xbox Series S برنامه ریزی شده است. این بازی بازیکنان را کنترل دو قهرمان با سبک های مختلف بازی و سبک های مبارزه را در اختیار می گیرد و نوید چندین پیشرفت از جمله سیستم تغییر فصل چشمگیر، نورپردازی واقعی و تعاملی، همراه با قابلیت تخریب بیشتر اشیاء محیطی را می دهد. بازیکنان می توانند سامورایی قدرتمندی به نام یاسوکه را کنترل کنند و با دشمنان رو در رو شوند یا شینوبی باهوشی به نام نائوی را کنترل کنند و مخفیانه دشمنان را سلاخی کنند.

بخوانید  مدت زمان کمپین تنها در تاریکی

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر