یلواستون پارامونت در رتبه بندی اولیه فصل 5 از House Of The Dragon پیشی گرفتیلواستون شبکه پارامونت این هفته پنجمین فصل خود را با رتبه‌بندی‌های انبوه منتشر کرد – بهتر از فصل چهارم یلوستون و بهتر از اسپین‌آف «بازی تاج و تخت» HBO، House of the Dragon. تنوع گزارش ها.

فصل 5 یلوستون یکشنبه از شبکه Paramount، CMT، TV Land و Pop پخش شد. Variety خاطرنشان می کند که آن شبکه ها این کار را برای فصل های قبلی نیز انجام داده اند. در پلتفرم اصلی خود، شبکه پارامونت، فصل 5 یلوستون 8.8 میلیون کاربر جذب کرد که در مقایسه با 8 میلیون نفر در فصل چهارم، این تعداد به 10.3 میلیون نفر می رسد، که به نظر می رسد نشان می دهد که همه برنامه های سریال رشد در شبکه پارامونت اتفاق افتاده است. پخش های Encore این تعداد را به 12.1 میلیون بیننده رساند.

در مقایسه با HBO’s House of the Dragon که از شبکه HBO و HBO Max پخش می شود، بسیار چشمگیر است. اسپین آف بازی تاج و تخت HBO 9.99 میلیون بیننده جذب کرد در هر دو سرویس زمانی که در ماه اوت به نمایش درآمد. اپیزودهای House of the Dragon با توجه به جذب کاربران در اواخر فصل، پخش‌های انکور در HBO و موارد دیگر به طور متوسط ​​نزدیک به 30 میلیون نفر بودند. هنوز اطلاعاتی در مورد اینکه Yellowstone چگونه با این عدد مقایسه می شود وجود ندارد.

یلوستون داستان خانواده داتون و مزرعه بزرگ یلوستون داتون در مونتانا را روایت می کند. در اولین پخش فصل 5، جان داتون (کوین کاستنر) اکنون فرماندار مونتانا است و مقیاس قدرت در خانواده داتون و مزرعه را تغییر می دهد.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.