گیم پلی و اطلاعات جدیدی در مورد Life is Strange: Double Exposure منتشر شد

به تازگی تریلر گیم پلی و اطلاعات جالبی از بازی مورد انتظار Life is Strange: Double Exposure منتشر شده است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت. با ما بمان.

Life is Strange: Double Exposure جزئیات و گیم پلی جدیدی را از استودیو Deck Nine دریافت کرده است. مکس کالفیلد، قهرمان بازی اول، اکنون استاد دانشگاه کالدون است. ماه ها پس از اقامت او، دوست صمیمی اش صفی در شرایطی مرموز به قتل رسید. مکس در حالی که سعی می‌کند از قدرت‌هایش استفاده کند، مسیری را به سمت یک جدول زمانی دیگر باز می‌کند که سوفی هنوز زنده است. با این حال، قاتل سوفی هنوز دستگیر نشده است و مکس باید برای نجات دوستش عجله کند و ساعت را بکوبد.

کارگردانان بازی تایید کرده اند که زمان را نمی توان به عقب برگرداند. متناوبا، حداکثر می‌تواند بین خطوط زمانی به عقب و جلو سفر کند. به دنبال سرنخ هایی در مورد مظنونین باشید و به مکالمات افراد گوش دهید. البته، رویدادهایی که در یک جدول زمانی اتفاق می‌افتند، می‌توانند بر دیگر جدول‌های زمانی نیز تأثیر بگذارند و به اسرار بالقوه منجر شوند. بازیکن ممکن است در تعیین خطوط زمانی مختلف اشتباه کند. بنابراین این شما هستید که باید تفاوت ها را به خاطر بسپارید و از لحظات ناخوشایند اجتناب کنید.

از آپارات دانلود کنید

Life is Strange: Double Exposure در تاریخ 29 اکتبر 2024 (8 نوامبر 1403) برای سری Xbox منتشر شد. برای Xbox Series S، PlayStation 5 و PC موجود است. نسخه نینتندو سوییچ نیز بعدا منتشر خواهد شد. نظر کاربران یک گیمر در این مورد چیست؟

بخوانید  آیا اتصال دائم لپ تاپ به برق به باتری آن آسیب می زند؟

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر