گوگل آخرین بازی Stadia را قبل از خاموش شدن منتشر می کندبه عنوان خداحافظی، گوگل آخرین بازی Stadia را قبل از پایان سرویس در 18 ژانویه راه اندازی کرد. عنوانی که Worm Game نام داشت، توسط تیم Stadia برای آزمایش داخلی سرویس استریم ابری استفاده شد.

گوگل گفت: “Worm Game” عنوانی متواضع است که ما از آن برای آزمایش بسیاری از ویژگی‌های Stadia استفاده می‌کردیم، مدت‌ها قبل از عرضه عمومی در سال 2019 تا سال 2022. “این برنده بازی سال نخواهد شد، اما تیم Stadia زمان زیادی را صرف بازی آن کرد، و ما فکر کردیم که آن را با شما به اشتراک بگذاریم. برای بازی و همه چیز متشکریم.”

در حال پخش: ظهور و سقوط بازی ها و سرگرمی های Stadia

همانطور که از نام آن پیداست، بازی Worm یک بازی است که در آن بازیکنان یک کرم را کنترل می کنند و هدف آن خوردن میوه روی صفحه است. وقتی میوه های بیشتری خورده شود، کرم بزرگتر می شود. این اساساً بازی یکپارچهسازی با سیستمعامل Snake است، اما با چند حالت اضافی و سطوح مختلف.

در سپتامبر 2022، گوگل اعلام کرد که Stadia را تعطیل خواهد کرد. تمام خریدهای Stadia، سخت افزار و نرم افزار، به همه بازیکنان بازپرداخت می شود. گوگل ناتوانی Stadia در “به دست آوردن جذابیت با کاربران” را به عنوان دلیل اصلی خاموش شدن ذکر کرد.

با پایان یافتن Stadia، هنوز هم شرکت‌هایی وجود دارند که خدمات استریم ابری را آزمایش می‌کنند، مانند Luna آمازون و سرویس پخش ابری Xbox.

در مورد بازپرداخت Stadia، تا 18 ژانویه، بیشتر بازپرداخت ها باید پردازش شود. افرادی که اشتراک Stadia Pro فعال داشتند تا تاریخ 29 سپتامبر برای دسترسی به کتابخانه خود هزینه ای دریافت نمی کنند، به این معنی که بازیکنان از 13 ژانویه پنج روز دیگر فرصت دارند تا آخرین بار کتابخانه Stadia خود را مرور کنند.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.