گلن پاول “دیدگاه وحشی” برای نقش بتمن دارد

اگر در جریان شوالیه تاریکی برمی‌خیزد پلک می‌زدید، احتمالاً نقش کوچک گلن پاول به‌عنوان دلال سهامی که توسط تام هاردی بان به قتل رسیده بود را از دست داده‌اید. در 12 سال پس از آن، پاول تبدیل به یک ستاره شد و در تابستان امسال تیتر اول سریال Twisters و Netflix’s Hit Man است. هیچ نقش ابرقهرمانی برای پاول در افق وجود ندارد، اما او همچنان مشتاق است در فیلم آینده نقش بتمن را بازی کند. و به گفته پاول، او در حال حاضر نسخه خود را از آلتر ایگوی بروس وین دارد.

پاول در مصاحبه ای با GQ گفت: «من همیشه یک مرد بتمن بودم. “من یک برداشت وحشیانه از بتمن خواهم داشت. قطعاً شبیه لحن مت ریوز نخواهد بود، احتمالاً به کیتون نزدیک تر است.” پاول این اظهارات را در طول بخش Batmobile تور استودیو برادران وارنر بیان کرد. و او به ویژه از دیدن بت‌موبیل کیتون در کنار دیگران هیجان‌زده بود.

پاول گفت: “اوه، مریض! می بینید؟ این زمان ماست.”

اوایل این ماه، پاول روشن کرد که علاقه ای به فیلم های مارول یا طعمه اسکار ندارد. احتمالاً، بتمن علاقه پاول را به خود جلب می کند، زیرا با وجود تمام ابزارهای پیشرفته بروس وین، او هنوز هم فقط یک مرد زیر لباس است.

فیلم «مرد ضربه‌ای پاول» در تاریخ 7 ژوئن در نتفلیکس به نمایش در می‌آید، در حالی که «توئیسترز» به‌طور انحصاری در تاریخ 19 ژوئیه روی پرده سینماها می‌رود.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر
بخوانید  واکنش های اپل ویژن پرو برای هدست 3500 دلاری همه جا دیده می شود