گزارش می گوید راکستدی هرگز روی یک بازی سوپرمن کار نکرده استبا تشکر از a گزارش بلومبرگ، Rocksteady با وجود اینکه شایعه ای محبوب است، هرگز بازی سوپرمن را منتشر نکرده یا روی آن کار نکرده است. پس از پایان کار استودیو Batman: Arkham Knight در سال 2015، کار روی Batman: Arkham VR را آغاز کرد.

پس از این، طبق گزارش ها، استودیو شروع به کار بر روی یک بازی چند نفره معرفی نشده کرد که هیچ ربطی به جهان Arkham نداشت. سپس در سال 2016 استودیوی برادران وارنر. از مونترال یک بازی Suicide Squad را پس از واگذاری پروژه به Rocksteady لغو کرده است.

در حال پخش: هنوز درباره Suicide Squad: Kill the Justice League مطمئن نیستیم | نمای اجمالی عملی GameSpot

فیلم Suicide Squad: Kill The Justice League در همان دنیایی اتفاق می افتد که فرنچایزهای Arkham. در بازی پیش رو، شما به عنوان یکی از چهار شرور DC در جوخه انتحار بازی خواهید کرد و همانطور که از نامش پیداست، وظیفه کشتن Justice League را بر عهده خواهید داشت. برخلاف سریال Arkham، فیلم Suicide Squad در متروپلیس که محل زندگی سوپرمن نیز هست، اتفاق خواهد افتاد. علاوه بر این، کوین کانروی فقید در نقش بتمن نیز بازی خواهد کرد.

حتماً پیش‌نمایش Suicide Squad: Kill The Justice League را بخوانید، که در آن فیل هورنشاو نوشت: «ایده تلاش برای شکست دادن لیگ عدالت، با دانستن نوع قدرتی که آنها در هنگام مبارزه با او دارند، عالی است. اما به نظر نمی‌رسد ماموریت‌های جهان باز که در آن شخصیت‌ها در رادیو درباره نحوه حمله دشمنان به نقطه A یا نقطه B بارها و بارها به شما پارس می‌کنند، به نظر نمی‌رسد که قالب را در هم بشکند، به‌خصوص وقتی که در حال حاضر بسیاری از بازی‌های جهان باز زنده با یک بسیاری از انواع مشابه.”

تحریریه مجله بازی یک گیمر