کپکام می‌خواهد بداند چه نسخه‌های بازسازی‌شده دیگری از Resident Evil را می‌خواهید

اندازه:

Capcom اخیراً a تحقیق و بررسی که از طرفداران می پرسد که کدام بازی های Resident Evil را می خواهند دوباره انجام دهند. این نظرسنجی به هیچ برنامه آتی مشخصی برای این سری اشاره نمی کند، اما به نظر می رسد علاقه به بازسازی های جدید را اندازه گیری می کند.

Capcom با بازسازی های اخیر Resident Evil به موفقیت دست یافته است. در سال 2019، او بازسازی Resident Evil 2 را منتشر کرد. در سال 2020، بازسازی Resident Evil 3؛ سپس در اوایل سال جاری، بازسازی Resident Evil 4 را منتشر کرد. این شرکت هنوز برنامه‌های خود را برای قسمت بعدی تأیید نکرده است، اما Capcom احتمالاً به توسعه ورودی‌های اصلی ادامه خواهد داد، احتمالاً Resident Evil 9 بعدی. به نظر می رسد که بازسازی ها نیز روی میز هستند، اما مشخص نیست که Capcom کدام یک را انتخاب خواهد کرد.

وقتی نوبت به توسعه یک بازسازی جدید می رسد، Capcom می تواند به تاریخچه غنی بازی های Resident Evil نگاه کند. از زمان شروع این سری در سال 1996، ده ها قسط در چندین نسل از سیستم ها منتشر شده است.

بسیاری از طرفداران خواهان بازسازی Resident Evil: Code Veronica هستند که در ابتدا برای سگا Dreamcast در سال 2000 منتشر شد. این بازی مدت کوتاهی پس از وقایع Resident Evil 2 و همزمان با Resident Evil 3: Nemesis اتفاق می افتد. برخی آن را رزیدنت اویل 3 «واقعی» می‌دانند، زیرا داستان را بیشتر از Nemesis پیش می‌برد. به همین دلیل، علیرغم اینکه یک قسمت شماره دار نیست، به عنوان یک افزوده مهم به داستان کلی تلقی می شود.

بخوانید  با بسته جدید Play On The Go، 8 بازی Steam Deck را با قیمت 10 دلار دریافت کنید

لطفاً از یک مرورگر سازگار با ویدیوی html5 برای تماشای فیلم استفاده کنید.

فرمت فایل این ویدیو نامعتبر است.

اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید!