کوین کانروی صداپیشه بتمن درگذشت


کوین کانروی، صدای بتمن برای چندین نسل از طرفداران، در سن 66 سالگی درگذشت. مرگ کانروی اولین بار توسط دایان پرشینگکه در Batman: The Animated Series و Warner Bros نقش Poison Ivy را بازی کرد. انیمیشن امروز رسما این خبر را تایید کرد.

کانروی به عنوان صداپیشه صلیبی شنل دار در مجموعه انیمیشنی بتمن دهه 1990 به شهرت رسید، نقشی که او در چندین کارتون، فیلم و بازی ویدیویی دنیای DC در طول دهه ها تکرار کرد. برداشت کانروی از شوالیه تاریکی که به عنوان صداپیشه قطعی بتمن در نظر گرفته می‌شود، در فیلم‌هایی مانند Batman: Mask of the Phantasm، Justice League و سه‌گانه بازی‌های ویدئویی پیشگامانه Arkham Rocksteady نیز حضور داشته است.

کوین کانروی
کوین کانروی

آندریا رومانو، کارگردان بازیگر، در بیانیه‌ای مطبوعاتی از برادران وارنر گفت: کوین خیلی بیشتر از یک بازیگر بود که من از انتخاب بازیگران و کارگردانی لذت بردم – او دوست عزیزی برای بیش از 30 سال بود که مهربانی و روحیه سخاوتش هیچ حد و مرزی نداشت. . “قلب گرم کوین، خنده عمیق لذیذ و عشق خالص به زندگی برای همیشه با من خواهد بود.”

تجلیل ها شروع شد، زیرا هنرمندان کمیک، نویسندگان و دیگر صداپیشگانی که یک غرفه ضبط مشترک با افسانه داشتند، همگی شروع به به اشتراک گذاشتن داستان هایی از صمیمیت و شفقت کانروی کردند.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.