کودک تصادفی پس از حضور روی صحنه در مراسم The Game Awards دستگیر شدجوایز بازی تقریباً بدون هیچ مشکلی تا پایان بسیار عجیب برگزار شد. به نظر می رسد که یک بچه تصادفی با گروه الدن رینگ روی صحنه رفته و حرف آنها را قطع کرده است و چیزی کاملاً نامربوط به اتفاقات شب را در میکروفون زمزمه می کند. پس از پایان The Game Awards، جف کیلی مجری برنامه تایید کرد که این فرد دستگیر شده است.

دقیقاً مشخص نیست که او چه گفته است، اگرچه به نظر می رسید که از بیل کلینتون نام برده شده است، اما واضح است که او بخشی از اطرافیان Elden Ring که جایزه بازی را پذیرفته بودند، نبود.

در حال پخش: پخش زنده The Game Awards 2022

در حالی که خدمه به سمت صحنه می‌رفتند، می‌توانید کودک را ببینید که با گروه Elden Ring از پله‌ها بالا می‌رود – حتی وقتی سازنده به روی صحنه می‌رود، به پشت او دست می‌زند. او سکوت کرد تا اینکه هیدتاکا میازاکی سخنرانی خود را تمام کرد.

به نظر می‌رسد که وقتی دوربین به یک شات واید بریده می‌شود و به نظر می‌رسد نیروهای امنیتی به سمت صحنه حرکت می‌کنند، متوجه کودک شده‌اند. با این حال، جای تعجب است که او را زودتر دستگیر یا از صحنه حذف نکردند، یا حداقل وقتی که برای صحبت خم شد، میکروفونش را قطع نکردند.

جف کیگلی از به پایان رساندن The Game Awards چندان خوشحال به نظر نمی‌رسید. اما اندکی پس از پایان رویداد، کیلی اعلام کرد که جوایز بازی به آن رسیده است اوج مخاطب را در یوتیوب و توییچ ثبت کنید.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.