کنترلرها و کیف های حمل نیو زلدا اکنون از PDP در دسترس هستند

هر کنترلر فقط با قیمت 28 دلار فهرست شده است، که آنها را به گزینه ای عالی برای خریداران با بودجه تبدیل می کند.

این پنج لوازم جانبی PDP برای خرید در دسترس هستند – اگر به دنبال سوآگ جدید Zelda هستید، حتما آنها را بررسی کنید. وب سایت رسمی PDP در حال حاضر تنها جایی است که می توانید آنها را پیدا کنید، اما احتمالاً به زودی در خرده فروشان شخص ثالث ظاهر می شوند.

فراتر از کنترلرها، دو کیس مسافرتی در دسترس هستند. یکی از آن‌ها هنر کلیدی Breath of the Wild را نشان می‌دهد که لینک را بر فراز Hyrule با یک نشان می‌دهد طرح رنگ آبی تیره، در حالی که دیگر دارای طراحی مشابه با کنترلر Sheikah که در بالا ذکر شد. اینها فقط 20 دلار هستند، با تمام مدل های سوییچ (از جمله Lite و OLED) سازگار هستند و دارای پایه داخلی هستند تا بتوانید بدون هیچ گونه لوازم جانبی اضافی، دستی خود را نگه دارید.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

اگر به دنبال لوازم جانبی جدید با تم زلدا برای همراهی با The Legend of Zelda: Tears of the King هستید، PDP سازنده لوازم جانبی مجموعه جدیدی از کنترلرها و کیف های حمل را در اختیار دارد. هر پنج محصول جدید Zelda به طور رسمی توسط نینتندو مجوز دارند، اما موضوع آنها بر اساس Breath of the Wild است تا Tears of the Kingdom.

بخوانید  بهترین فیلم های جادوگری | 20 فیلم جادویی + امتیاز IMDB

برای اطلاعات بیشتر لوازم جانبی The Legend of Zelda PDP، مجموعه عالی آمازون را بررسی کنید:

لوازم جانبی جدید The Legend of Zelda PDP

آلبوم عکس

هر سه کنترلر دارای دکمه‌های پدال عقب، کنترل‌های تنظیم صدا، جک 3.5 میلی‌متری و فرم فشرده هستند. یکی از جالب ترین طرح ها دارای یک تصویر سبک از لینک است که در حال کشیدن کمان خود است، با شمایل نئون آبی نئون شیخه دور بقیه کنترلر پیچیده شده است. همچنین پس از قرار گرفتن کوتاه در معرض نور در تاریکی می درخشد.

شرحی ارائه نشده است