کنترلرهای Nintendo Switch Joy-Con تخفیف های نادری در آمازون و والمارت دریافت می کنند

Joy-Cons برخی از گران‌ترین کنترل‌کننده‌های شخص اول در بازار هستند، با قیمت خرده‌فروشی معمولی 80 دلار برای هر جفت. آنها همچنین به ندرت تخفیف دریافت می کنند، زیرا نینتندو به دلیل نگهداری اقلام در لیست قیمت در بیشتر ایام سال شناخته شده است. با این حال، در حال حاضر این یکی از معدود مواردی است که Joy-Cons را با تخفیف می‌بینید، با انواع سبک‌ها که در حال حاضر از کاهش قیمت در آمازون و والمارت لذت می‌برند.

یکی از جذاب‌ترین معاملات مربوط به جوی‌کون‌های صورتی پاستلی و زرد پاستلی است که فقط ۶۶ دلار قیمت دارند. آنها همچنین توسط آمازون فروخته و ارسال می شوند و اعضای Prime واجد شرایط حمل و نقل یک روزه در مکان های منتخب هستند. این Nintendo Switch Joy-Con استاندارد شماست که دارای رامبل HD، دو بند مشکی و پشتیبانی از مدل اصلی سوئیچ و OLED است.

فراتر از این معامله، چندین فروشنده شخص ثالث تخفیف هایی را در Joy-Cons در Walmart ارائه می دهند. به خاطر داشته باشید که اینها توسط شرکت هایی غیر از Walmart ارائه می شوند، اما این غول خرده فروشی است که این سفارش را انجام می دهد. با این حال، آنها با بازگشت 30 روزه رایگان ارائه می شوند، بنابراین می توانید با اطمینان خرید کنید. آنها همچنین توسط یک “فروشنده حرفه ای” فروخته می شوند، به این معنی که آنها برای فروش محصولات با کیفیت بالا شهرت پیدا کرده اند و منبع قابل اعتمادی برای والمارت هستند.

در اینجا نگاهی به بهترین معاملات Joy-Con داریم.

بهترین معاملات Switch Joy-Con

اکثر این معاملات تاریخ پایان اعلام شده ای ندارند، بنابراین اگر می خواهید از این معاملات استفاده کنید، توصیه می کنیم به زودی آنها را بررسی کنید.

بخوانید  انتخاب جیمز فرانکو برای اجرا نقش فیدل کاسترو در فیلم Alina of Cuba
کنترلرهای Joy-Con برای نینتندو سوییچ
کنترلرهای Joy-Con برای نینتندو سوییچ

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر