کلیپ انیمیشن Despicable Me 4; اقدامات گورو جونیور

کلیپ جدیدی از انیمیشن Despicable Me 4 منتشر شده است که شروع دردسرهای گرو و مینیون ها را نشان می دهد.

در میان جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، با خبر شدیم که کلیپی کاملا جدید از انیمیشن Despicable Me 4 (من نفرت انگیز 4) محصول استودیو ایلومینیشن منتشر شده است. این ویدیو خانواده گرو و پیروانش را نشان می‌دهد که سعی می‌کنند مخفیانه وارد اتاقی با در قفل شده شوند، اما به دلیل شیطنت‌های گرو جونیور به این راحتی نیست. یونیورسال پیکچرز Despicable Me 4 را در تاریخ 3 جولای 2024 منتشر خواهد کرد.

دانلود ویدیو از ابرات

در خلاصه داستان Despicable Me 4 آمده است: «گرو، یک ابرشرور سابق و عامل فعلی لیگ ضد شرور، پس از هفت سال بازمی‌گردد تا با مینیون‌ها وارد یک حمله هیجان‌انگیز شود لوسی که به عضوی جدید در خانواده به نام گرو جونیور خوش آمد می گوید. چه کسی می خواهد پدرش را شکنجه کند، پس از رویارویی با دشمنان جدید به نام ماکسیم لو مال و والنتینا، گرو مجبور به فرار با خانواده اش می شود.

کریس رنو و پاتریک دلاژ آنها در راس Despicable Me 4 هستند و مایک وایت و قاضی فیلمنامه را نوشتند. استیو کرل در طبقه اول، میراندا کاسگروو به عنوان مارگو، کریستین ویگ به عنوان لوسی، دانا گیر به عنوان ادیت، مدیسون پولان به عنوان اگنس، استیو کوگان در نقش سیلاس دبلیو پیر تابوت در نقش مینیون ها چند صداپیشه سابق انیمه حضور دارند که شبیه افراد تازه وارد هستند سوفیا ورگارا، ویل فرل، جوی کینگ، استیون کلپر و کلویی فاینمن آنها ملحق می شوند

بخوانید  Final Fantasy 16 با موتور Luminous یا Unreal Engine ساخته نشده است

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر