کریس همسورث در فیلم مشترک Transformers و GI Joe بازی خواهد کرد

کریس همسورث، بازیگر نقش ثور در دنیای سینمایی مارول، در حال مذاکره با پارامونت برای حضور در این فیلم است. این ترکیبی از سری Transformers و GI Joe است.

در فروردین ماه سال جاری ساخته شده است کراس اووری بین سری Transformers و GI Joe تایید و اعلام شد و اکنون طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیونشاید اولین بازیگر این فیلم مشخص شده باشد. ددلاین گزارش می دهد که کریس همسورث در حال مذاکره برای حضور در فیلم نامشخص Transformers-GI Joe است. در حال حاضر اطلاعات بیشتری در دسترس نیست، اما همسورث در حال حاضر صدای Optimus Prime را در Transformers One انجام می دهد.

این انیمیشن گران ترین انیمیشن تاریخ پارامونت به حساب می آید. Transformers: Rise of the Beasts آخرین فیلم از مجموعه Transformers است که سال گذشته اکران شد و سرانجام Rise of the Beasts حدود 439 میلیون دلار در گیشه جهانی فروخت. در واقع، کراس اوور بین مجموعه‌های JI Joe و Transformers از دهه 1980 با کمیک‌های مارول شناخته شد. تا به امروز، فیلم‌های Transformers و GI Joe بیش از ۶ میلیارد دلار در باکس آفیس جهانی فروخته‌اند.

ترانسفورماتورها و جی آی جو کراس

در حال حاضر اطلاعات بیشتری در مورد فیلم Transformers-GI Joe در دسترس نیست، همچنین نمی دانیم احتمالاً همسورث چه نقشی در این فیلم بازی خواهد کرد یا اطلاعاتی از سازندگان این فیلم وجود دارد. با این حال، اولین انیمه Transformers قرار است در 20 سپتامبر 2024 (30 سپتامبر 1403) اکران شود. کریس همسورث بیشتر برای بازی در نقش ثور در دنیای سینمایی مارول شناخته می‌شود، زیرا نقش ثور را در ۴ فیلم ثور و ۴ فیلم انتقام‌جویان بازی کرده است.

بخوانید  معرفی و جعبه‌ گشایی ست گیمینگ Razer؛ پکیجی کامل برای گیمرها

Star Trek، The Cabin in the Woods، Red Dawn، Rush، In the Heart of the Sea، Snow White and the Huntsman، The Huntsman: Winter’s War، Ghostbusters، 12Strong، Bad Times at The El Royale، مردان سیاه پوش: بین المللی، Extraction، Extraction 2 و Spiderhead به خوبی شناخته شده اند. اگرچه مشخص نیست که آیا او برای بازی در نقش ثور به MCU بازخواهد گشت، اما همسورث در حال حاضر برنامه شلوغی دارد.

همسورث اخیراً در فیلم Furiosa: A Mad Max Saga ساخته جرج میلر نقش Dementos را بازی کرده است و قرار است در Extraction 3 بازگردد. همسورث اخیراً در پروژه X متیو وان نیز بازی کرده است. همسورث قرار است به زودی در Crime 101 ظاهر شود و همچنین قرار است در فیلم زندگی نامه ای از این مرد نقش هالک هوگان را بازی کند.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر