کریس سندرز در حال مذاکره نهایی برای ایفای نقش استیچ در فیلم لایو اکشن لیلو و استیچ است

در خلاصه داستان انیمیشن اصلی لیلو و استیچ می خوانیم: “لیلو دختری تنها از هاوایی است که سگ کوچک شیطونی را به خانه می آورد و نام او را استیچ می گذارد. اگر استیچ یک آزمایش ژنتیکی نبود که پس از فرار از زمین به طور تصادفی روی زمین فرود آمد. او یک سیاره بیگانه است، او یک حیوان خانگی ایده آل خواهد بود. لیلو با عشق، ایمان و اعتقاد تزلزل ناپذیر خود به اوهانا، مفهوم خانواده هاوایی، نمونه ای از توانایی مراقبت از دیگران است.”

لیلو و استیچ به عنوان چهل و دومین فیلم انیمیشن دیزنی در سال 2002 منتشر شد. دیوید چیسکریس سندرز، تیا کریر، دیوید اوگدن استایرز، کوین مک دونالد، وینگ ریمز، کوین مایکل ریچاردسون و جیسون اسکات لی آنها بخشی از صداپیشه هایی هستند که در این انیمیشن بازی کردند. این انیمیشن با فروش 270 میلیون دلاری در گیشه موفق شد و نامزد دریافت جایزه اسکار در بخش بهترین انیمیشن شد.

در میان جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، باخبر شدیم که صداپیشه بالقوه شخصیت استیچ در لایو اکشن لیلو و استیچ (Lilo and Stitch) کمپانی دیزنی مشخص شده و نقش برخی از بازیگرانی که قبلا معرفی شده بودند تایید شده است. همانطور که هالیوود ریپورتر گزارش داد، کریس ساندرصداپیشه اصلی شخصیت استیچ و کارگردان انیمیشن لیلو و استیچ در حال مذاکره نهایی برای ایفای مجدد نقش این موجود آبی بیگانه است.

کریس سندرز در حال مذاکره نهایی برای ایفای مجدد نقش استیچ در لایو اکشن دیزنی لیلو و استیچ است.

بخوانید  واکنش متخصص تفنگ به سلاح های سریال Fallout
به گزارش هالیوود ریپورتر، زک گالیفیناکیس که در ماه فوریه به لیلو و استیچ پیوست، در نقش جامبا، دانشمندی که استیچ را ایجاد کرد، ظاهر می شود. همچنین مشخص شد که بیلی مگنوسن در بازسازی لیلو و استیچ، پلیکلی، یک موجود بیگانه یک چشم را بازی کنید. تیا کریربازیگر نقش اول نانی نقش شخصیت جدیدی به نام خانم ککوآ را بازی می کند. در حالی که امی هیلصداپیشه اصلی، خانم هاساگوا، نقش شخصیت جدیدی به نام توتو را بازی می کند.