کراس اوور Sonic Frontiers/Monster Hunter دارای Minigame Meat Grilling استاولین قطعه از DLC رایگان Sonic Frontiers در حال حاضر اینجاست، و عجیب است. شاید کراس اوور Monster Hunter و Sonic Capcom یکی از غیرمنتظره‌ترین چیزهایی باشد که امسال دیده‌ایم، اما نمی‌توان انکار کرد که لباس Rathalos از Blue Hedgehog بسیار زیبا است.

این بسته همکاری چند لباس جدید به بازی اضافه می کند، از جمله لباس شکارچی راتالوس و لباس راتالوس فیلین. همچنین شامل مینی‌بازی کبابی معروف Monster Hunter است که می‌توانید آن را در هر یک از مکان‌های کباب کردن گربه بزرگ پیدا کنید.

در حال پخش: بررسی ویدئویی Sonic Frontiers

برخی از بررسی‌های Steam نشان می‌دهند که مینی بازی کباب کردن به شما امکان می‌دهد سکه‌های ماهیگیری را کاملاً مؤثر برداشت کنید، بنابراین اگر ضعیف هستید آن را بررسی کنید. با این حال، شخصاً فکر می‌کنم که آنها باید استیک مخصوص سگ‌های چیلی معروف Sonic را می‌ساختند. شبیه اسلم دانک است.

Sonic Frontiers اوایل ماه نوامبر منتشر شد و تا کنون طیف وسیعی از بررسی ها را به خود جلب کرده است. در حالی که بازی در حال حاضر با تعداد کمی از نقدهای “بیش از حد مثبت” در Steam قرار دارد، برخی از منتقدان با مشکلات فنی آن، به ویژه فاصله ترسناک ترسناک آن، مشکل دارند. در بررسی Sonic Frontiers، منتقد ریچارد ویکلینگ آن را به‌عنوان یک جهت جدید جسورانه برای این سری توصیف کرد، اگرچه او اشاره کرد که طراحی «منطقه باز» بازی بیشتر آشنا بود.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.