کتاب بوبا فت عمداً از پارک‌ها و رک رنت اثر پاتون اسوالت کپی کرد

در آوریل 2013، پاتون اسوالت در فصل 5 پارک ها و تفریحات در نقش گارث بلاندین، یکی از ساکنان محلی Pawnee ظاهر شد که همه چیز را از MCU تا بازگشت بوبا فت به دنیای جنگ ستارگان پوشش می داد. در سال 2021، طرفداران متوجه شدند که صحنه ای از The Book of Boba Fett به نظر می رسد مستقیماً از صحنه بداهه اسوالت گرفته شده باشد. حالا اسوالت گفت که این اتفاقی نبود.

اسوالت در جریان حضور در برنامه زنده جیمی کیمل فاش کرد که جان فاورو، تهیه کننده The Mandalorian و The Book of Boba Fett، ادعا کرد که ادای احترام اسوالت به پارک ها و Rec کاملا عمدی بوده است.

اسوالت گفت: «زمانی که The Book of Boba Fett (دیزنی+) منتشر شد، جان فاورو تأیید کرد که برای من، اولین شات را بریدند تا با مانع من مطابقت داشته باشد. “شما می توانید زمان آنها را هماهنگ کنید… (او) از خورشیدهای دوقلو می گذرد، دست از شن بیرون می آید، می توانید آن را با فیلیباستر من مطابقت دهید. آنها این کار را عمدا انجام دادند.”

اسوالت در سال 2021 متوجه همین موضوع شد و پیام زیر را بازنشر کرد که سخنانش را با عمل مطابقت داد.

کانال رسمی پارک‌ها و تفریحات یوتیوب، نسخه گسترده‌ای از سخنرانی اسوالت را بیش از 11 سال پیش منتشر کرد، و هنوز هم برای آیندگان اینجاست.

دیزنی و لوکاس فیلم هیچ برنامه‌ای در آینده برای بابا فت فاش نکرده‌اند، اما شاید او در فیلم بعدی، ماندالوریان و گروگو، بازگردد. این فیلم در تاریخ 22 می 2026 در سینماها اکران خواهد شد.

بخوانید  پیوستن مگ دانلی و هری شام جونیور به صداپیشه‌های انیمیشن Legion of Super-Heroes

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر