کتاب‌های هنری Elden Ring و راهنمای استراتژی پیش از انتشار Shadow Of The Erdtree به فروش می‌رسد

Elden Ring: Shadow of the Erdtree این جمعه، 21 ژوئن رسماً راه اندازی می شود، اگرچه طرفداران آمریکای شمالی می توانند بعد از ظهر پنجشنبه بازی را شروع کنند. اگر هنوز نسخه‌ی توسعه‌ی خود را پیش‌سفارش نکرده‌اید، راهنمای خرید Shadow of the Erdtree ما را بررسی کنید، که شامل معاملات برای بازیکنان رایانه شخصی است. در حالی که منتظر هستید، باید مجموعه معاملات کنونی آمازون را در مورد تعداد زیادی کتاب Elden Ring، از جمله تخفیف های عمیق روی جفت کتاب هنری رسمی Elden Ring، بررسی کنید.

را پیدا خواهید کرد حلقه الدن: کتاب هنری رسمی جلد 1 در فروش به قیمت 44 دلار (60 دلار بود). این کتاب 432 صفحه‌ای با جلد گالینگور شامل آثار هنری از سینمای افتتاحیه بازی، هنر مفهومی و تصاویری از جهان باز بازی و سیاه چال‌های بی‌شمار آن است. برای تصاویری حتی با شکوه تر، الدن رینگ: کتاب هنری رسمی جلد 2 با جمع آوری تصاویر دشمنان، سلاح ها و اشیاء مختلف به قیمت 36 دلار به فروش می رسد. این کتاب‌ها همراهان بسیار خوبی برای Elden Ring هستند، زیرا آنها عمیقاً در داستان دنیای باز ارائه شده شگفت‌انگیز From Software که پر از راز است، می‌کاوشند.

برای بازی Shadow of the Erdtree، باید Starscourge Radahn و Mohg، Lord of Blood، دو نفر از باس‌های دشوار Elden Ring را شکست دهید. آسان نیست، و اگر شما یکی از بازیکنان زیادی هستید که هنوز موفق به انجام این کارها نشده اید، ممکن است بخواهید انتخاب کنید. راهنمای استراتژی رسمی Elden Ring جلد 1 و جلد 2. هر جلد گالینگور تا 45 دلار (50 دلار) علامت گذاری شده است، و با هم، “کتاب های دانش” بیش از 1000 صفحه از نکات و ترفندها را برای زنده نگه داشتن شما در سرزمین های بین ارائه می دهد.

بخوانید  استراحت از سریال جان ویک بعد از قسمت چهارم

جلد 1، The Lands Between، نگاهی عمیق به نقشه های گسترده، NPC ها و بسیاری از مکانیزم های بازی، جلد 2، Shards of the Shattering، نگاهی عمیق به مبارزات، دشمنان بسیار دارد. برخورد خواهد شد، و سلاح . حتی اگر قبلاً بازی پایه را تکمیل کرده باشید، این آثار مرجع، به خصوص جلد 2، همچنان می توانند چیزهایی را در مورد Elden Ring به شما بیاموزند که می تواند به شما در سفر در Shadow of the Erdtree کمک کند. اینها کتابهای خوش ساختی هستند که به عنوان قطعات نمایشی نیز ایده آل هستند.

شرحی ارائه نشده است

آلبوم عکس

برای یک داستان طنز در سرزمین های بین، مانگای حلقه الدن در حال انجام قطعا ارزش بررسی را دارد. با آسئو لکه دار، الدن رینگ: جاده ای به درخت اردتر خواندنی سرگرم کننده، به خوبی نوشته و مصور است. سه جلد اول در حال حاضر موجود است و قسمت بعدی برای پیش خرید موجود است. کتاب‌های شومیز جاده‌ای به اردتری ۱۳ دلار قیمت دارند، در حالی که کتاب‌های الکترونیکی کیندل هر کدام ۷ دلار قیمت دارند.

بهترین تخفیف های کتاب حلقه الدن

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر