کالای انحصاری بلیزارد SDCC 2023 به صورت آنلاین در دسترس استکنوانسیون های حضوری مانند San Diego Comic-Con برای خرید کالاهای انحصاری عالی هستند، اما کسانی که این هفته نمی توانند در SDCC شرکت کنند، اکنون می توانند خرید کنند. . این خط شامل چهره های رسمی، مخملی و لباس برای آخرین بازی های این استودیو، Diablo IV و Overwatch 2 است که به طور انحصاری برای کنوانسیون امسال ساخته شده اند.

در کنار Overwatch 2، مجسمه‌های جدید Funko Pop را برای آن‌ها پیدا می‌کنیم و و هر کدام با قیمت 20 دلار موجود است. شما همچنین می توانید حیوانات عروسکی شایان ستایش را از آن صید کنید برای 25 دلار یا انیمیشن کوتاه Kiriko با قیمت 30 دلار. وقتی صحبت از Kiriko شد، یک تلفن همراه نیز وجود دارد با قیمت 25 دلار موجود است.

Diablo IV Merchandising شامل نسخه محدود می شود برای 30 دلار و شش اینچ آیتم – همان کلیدی که لیلیث برای ورود به جهنم در داستان بازی استفاده می کند – به قیمت 35 دلار. چند لباس با تم Diablo IV نیز موجود است.

می‌توانید تمام محصولات انحصاری SDCC Overwatch 2 و Diablo IV را در لیست زیر بررسی کنید، یا

بهترین معاملات بازی و فناوری این هفته

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

تحریریه مجله بازی یک گیمر
بخوانید  نمایش تصاویری چشم نواز و خیره کننده در اولین تریلر فصل دوم انیمیشن Star Wars Visions