کالاف دیوتی موبایل یا وارزون ، کدام بهتر و جذاب تر است؟ اسجیت | 1gamer

البته که این مسئله فقط در حد احتمال بوده و ما باید تا اطلاعیه های بعدی شرکت اکتیویژن صبر کنیم. به صورت کلی طبق اعلان های منتشر شده توسط شرکت اکتیویژن، این بازی در سال 2022 منتشر نشده و نزدیک ترین زمان انتشار آن سال 2023 می باشد. توجه داشته باشید که این بازی با داشتن ویژگی های مطلوب و مثبت زیاد، می تواند دنیای بازی های موبایل را به صورت کامل متحول نماید. طبق اعلام تیم های فعال در این زمینه و کارشناسان مجرب، بازی وارزون موبایل می تواند دنیای گیمینگ در موبایل را برای همیشه عوض کند. از آنجایی که چهار شرکت تولیدی معتبر و قوی در حال کار بر روی این بازی هستند، احتمالا کاربران باید آماده مواجه شدن با یک بازی فوق العاده قوی و سنگین باشند.

http://badorclothesworkshop.ir

با فعال‌سازی، مواد منفجره را روی آن موقعیت رها می‌کند که هر killstreak، دشمن یا تجهیزاتی که کاور نشده باشند را ازبین می‌برد. Cluster Mine – 5 kills – وقتی مین کلاستر فعال شود، به‌طور خودکار بازیکن‌های دشمن را در شعاعی مشخص شناسایی می‌کند و یکی از 4 مین را سراغشان می‌فرستد. اطلاعات این قسمت با عرضه جهانی بازی و آپدیت‌های جدید آن به‌روز می‌شود. با‌این‌حال، اپراتورهایی که درحال‌حاضر در وارزون موبایل می‌بینید، نمونه‌هایی کاملا استاندارد هستند و دو گروه MWII یعنی SPECGRU و KORTAC را نمایندگی می‌کنند. اکتیویژن هم برای یاران وفادارش که این پیش‌ثبت‌نام را انجام می‌دهند جوایزی درنظر گرفته است. این پاداش‌ها زمانی‌که پیش‌ثبت‌نام‌ها به اعداد خاصی برسند اعطا می‌شوند.

مجله خبری یک گیمر به ذکر است تمامی سفارش های خرید سی پی ارزان وارزون موبایل بین 10 الی 90 دقیقه در ساعات کاری انجام خواهد. بازیکن در این بازی همواره خود را در خطر می‌بیند و به همین خاطر دلهره و فشار عصبی زیادی را تحمل می‌کند. همچنین روند بازی‌های بتل رویال مبتنی بر حذف دشمن و غارت امکانات اوست که عمل بی‌رحمانه‌ای‌ست. با این حال وقتی که از هواپیما پریده و سپس به زمین رسیدید، تازه متوجه تفاوت‌های اصلی بین گیم پلی بازی کالاف دیوتی واروزن 2 و 1 خواهید شد. هر بار 150 نفر در قالب گروهای 1-4 نفره سوار یک هواپیما خواهید شد و روی نقشه فرود خواهید آمد. باید افراد زیادی را از دور مسابقه خارج تا تنها گروه بازمانده در نقشه باشید.

آموزش بازی کالاف دیوتی وارزون | المان ها و مکانیزم های پایه ای

پس از به پایان رسیدن تمامی مراحل بیان شده، لازم است تا مانند هر نرم افزار دیگری، لوکیشن نصب نرم افزار مشخص شود. با انتخاب مکان مناسب برای نصب نرم افزار بر روی سیستم می‌توانید سرعت بازی و چگونگی انجام آن را کمی تحت تاثیر قرار دهید. از همین رو برای انجام این بخش لازم است کمی قبل، فضاهای مختلف سیستم خود را مورد بررسی قرار دهید. مانند تمامی مراحل قبلی، در این مرحله نیز لازم است تا به اینترنت جهانی متصل باشید. پس از دریافت فایل بازی و انتخاب زبان مورد نظر، به مرحله دریافت فایل‌های کمکی و آپدیت‌های لازم رهسپار می‌شوید.

تاریخچه بازی کالاف دیوتی وارزون

این‌ها آغازی برای پایان CODM خواهند بود، حتی اگر این چیزی نباشد که توسعه‌دهنده‌ها درحال‌حاضر می‌گویند. اما چه‌طور می‌توانیم به آن دسترسی داشته باشیم و ویژگی‌های خاص این بازی چیست؟ با ما باشید تا نگاهی به جوانب مختلف و معرفی کالاف دیوتی وارزون موبایل داشته باشیم. نظر شما در رابطه با شرکت اکتیویژن و بازی کالاف دیوتی وارزون چیست؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

  • در مقاله «راهنمای بازی Call of Duty Warzone | بهترین سلاح ها کدامند؟» راهنمای دقیقی از تمامی این سلاح‌ها، مشخصات کامل آنها و بهترین سلاح در هر نوع برای شما ارائه شده است.
  • گیم‌پلی 31 دقیقه‌ای این استریمرها، قابلیت‌ها و تغییرات وارزون جدید را به تصویر می‌کشد.
  • از نام‌آشناترین بازی‌های سبک بتل رویال است و موفق شده است بیشتر از 100 میلیون بازیکن فعال داشته باشد.
  • لیست کامل Killstreakها و توضیحاتشان را می‌توانید در همین مقاله پیدا کنید.
بخوانید  بک لینک PBN و PDN لینک سازی با پی بی ان و پی دی ان قوی-خرید pbn گلدلینک