کارگردان Just Cause مشخص شده است

آنجل مانوئل سوتو، کارگردان سوسک آبی، کارگردانی فیلم Just Cause یونیورسال پیکچرز را بر عهده گرفت.

از جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون با خبر شدیم فرشته مانوئل سوتو، کارگردان Blue Beetle فیلم لایو اکشن Just Cause را از یونیورسال پیکچرز تحویل گرفته است. طبق گزارش هالیوود ریپورتر، فرشته مانوئل سوتو برای کارگردانی این اقتباس فیلم انتخاب شده است.

در گذشته برد پیتونکارگردان فیلم Rampage (Rampage) درک کولستاد، خالق سری فیلم های جان ویک و مایکل داوزاستابر کارگردان Just Cause بود. دیوید لیچ و کلی مک کورمیک طبق قرارداد «نگاه اول»، 87North به عنوان تهیه کننده Just Cause با یونیورسال پیکچرز همکاری می کند. دن جونز وی مسئولیت تولید اجرایی این پروژه را نیز بر عهده خواهد داشت.

سایر تولیدکنندگان Just Cause عبارتند از: دیمیتری ام. جانسون، مایک گلدبرگ و تیموتی ای. استیونسون نقل قول. مکس ژاکوبی، رایان جونز و تونی داکرت او همچنین بر این پروژه نظارت خواهد کرد. فرشته مانوئل سوتو در حال کارگردانی یک فیلم اکشن دیگر با نقش هایی در کنار Just Cause است جیسون موموآ و دیو باتیستا او حمل می کند

اولین نسخه از بازی Just Cause در سال 2006 منتشر شد. در هر نسخه از بازی های Just Cause ما با یک مامور مخفی به نام ریکو رودریگز به کشوری سفر می کنیم که توسط یک دیکتاتور اداره می شود. از لحظه ای که این شخصیت برای سرنگونی استبداد و پایان دادن به جنگ بین جناح های مختلف وارد کشورها می شود، ماموریت های مرگباری را در سراسر منطقه انجام می دهد. پس از موفقیت نسخه اول Just Cause، اسکوئر انیکس سه قسمت دیگر از این مجموعه را منتشر کرد.

بخوانید  داستان اصلی استالکر 2: قلب چورنوبیل فاش شد

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر