کارگردان God Of War Ragnarok عاشق یک شات Castlevania استGod of War Ragnarok تنها چند هفته است که منتشر شده است، اما کارگردان بازی اریک ویلیامز در حال حاضر به دنبال یک IP جدید برای مقابله است. در مصاحبه اخیر با یه جورایی خنده دارویلیامز گفت که می‌خواهد یک بازی Castlevania بسازد و به هواداران گفت که کونامی را تحت فشار قرار دهند مجوز مالکیت معنوی.

ویلیامز گفت: «نمی‌دانم بعداً چه کار خواهم کرد، اما اگر کسی این مجوز Castlevania را به من بدهد، ما دوست داریم.» اگرچه به نظر می رسد که ویلیامز تا حدی شوخی کرده است، اما اشتیاق او برای سریال Castlevania در مصاحبه مشخص است. در یک نقطه، او می‌گوید که به خاطر این اظهارنظرها “در دردسر زیادی خواهد داشت”. با این حال، او در ادامه بیان می‌کند که می‌خواهد از پلتفرم Kinda Funny برای انتشار این خبر استفاده کند.

در حال پخش: نقد و بررسی راگناروک God of War

آخرین بازی اصلی Castlevania، Lords of Shadow 2، در سال 2014 منتشر شد. در حالی که ممکن است مدت ها پیش به نظر برسد، کونامی اخیراً تمایل خود را برای ساخت بازی های جدید به جای مجوز IP های خود برای بازی نشان داده است. ما آن را در نمایشگاه طولانی این شرکت دیدیم. – اجرای رویداد Silent Hill در اوایل سال جاری، زمانی که آنها چندین پروژه جدید در دست ساخت را اعلام کردند، از جمله شایعه طولانی بازسازی Silent Hill 2.

با این حال، طبق معمول، کونامی مجوز توسعه این پروژه ها را به توسعه دهندگان ثابت می دهد، بنابراین ممکن است سونی مجوز Castlevania را در مقطعی دریافت کند. در مصاحبه اخیر با LA Times، ویلیامز گفت که استودیوی سونی سانتا مونیکا در حال حاضر روی تعدادی پروژه مختلف کار می کند، بنابراین مشخص نیست که بازی بعدی این استودیو چه خواهد بود. به هر حال، اگر در مورد اتفاقی که در راگناروک افتاد، سؤالی دارید، مصاحبه اسپویل ما با ویلیامز را بررسی کنید.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.