کارگردان Deadpool و Wolverine به ساخت فیلم های Spider-Man و Deadpool علاقه مند است

شان لوی، کارگردان ددپول و ولورین می گویند که او دوست دارد یک ماجراجویی مشترک مرد عنکبوتی و ددپول را کارگردانی کند.

زمان زیادی تا اکران Deadpool و Wolverine باقی نمانده تا در نهایت ماجراجویی ترکیبی دو شخصیت محبوب مارول را در سینما ببینیم، اما آیا آرزوی یک طرفدار دیگر می تواند محقق شود؟ شان لوی، کارگردان Deadpool و Wolverine، حدود یک ماه قبل از اکران فیلم در مصاحبه ای با Total Film فاش کرد که دوست دارد این کار را انجام دهد. مرد عنکبوتی و ددپول برای کارگردانی و توضیح در این مصاحبه که چرا دوست دارد ماجراجویی مشترک ددپول و مرد عنکبوتی را در سینما به تصویر بکشد:

“حقیقت این است که ددپول با بی پروایی و گستاخی اش همه چیز را هیجان انگیز و جالب می کند. اما من دوست دارم ددپول و اسپایدی را با هم ببینم. این فیلمی است که من واقعاً می خواهم بسازم. “من تصور می کنم تام هالند در حال معاشرت است. توتال فیلم همچنین عکس جدیدی از فیلم ددپول و ولورین منتشر کرد که در آن داگپول را در آغوش ددپول با بازی رایان رینولدز می‌بینیم که ولورین با بازی هیو جکمن نیز او را تماشا می‌کند:

داگپول در آغوش ددپول و ولورین در حال تماشای آنها در فیلم ددپول و ولورین

به هر حال این یعنی ساختن فیلم این مرد عنکبوتی و ددپول نیست، اما موفقیت ددپول و ولورین می تواند به ماجراجویی بعدی ددپول با مرد عنکبوتی منجر شود. اگرچه این ممکن است برای برخی عجیب باشد، اما کمیک های مشترک مرد عنکبوتی و ددپول قبلا توسط مارول در 50 قسمت نوشته شده بود و بین سال های 2016 تا 2019 منتشر شده بود و آثار بسیار محبوبی هستند که باعث شد طرفداران بخواهند آنها را به فیلم تبدیل کنند.

بخوانید  بازی The Last of Us Part 3 ساخته خواهد شد

طبق پیش‌بینی‌های اولیه، فیلم Deadpool and the Wolverine احتمالاً در سه روز اول اکران بیش از 200 میلیون دلار خواهد بود که نه تنها بزرگترین افتتاحیه سال 2024، بلکه بزرگترین افتتاحیه برای یک فیلم بزرگسال خواهد بود. علاوه بر این، Shawn Levy یکی از گزینه های کارگردانی Avengers 5 است. ساخت فیلم Deadpool و Wolverine رسما به پایان رسیده است و این فیلم حدود یک ماه قبل از اکران آماده اکران است.

فیلم Deadpool and Wolverine قرار است در 26 جولای اکران شود.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر