کارگردان میراث سوپرمن، جیمز گان، زمان انتشار تریلر را فاش می‌کند و به این زودی نیست.جیمز گان، رئیس استودیو دی سی، تایید کرده است که سوپرمن لگاسی به این زودی ها و دلایل خوبی دارد. فیلمبرداری این فیلم ابرقهرمانی حتی تا ماه مارس شروع نمی شود. گان اخیرا در شبکه های اجتماعی گفته است که تا سال 2025 تریلر فیلم منتشر نخواهد شد.

در مقاله ای در مورد موضوعاتگان، که نویسندگی و کارگردانی این فیلم را بر عهده دارد، به یکی از طرفداران پاسخ داد که از او پرسید چه زمانی ممکن است تریلر منتشر شود. وقتی از او پرسیده شد که آیا در سال 2024 تریلر وجود خواهد داشت، او پاسخ داد “نه”.

گان گفت: “ما فیلمبرداری را تا ماه مارس شروع نمی کنیم. نگارش تقریباً تمام شده است و مدتی است که به جز یک کاما اینجا و یک کاما آنجا.”

در فیلم Superman Legacy دیوید کورنسوت در نقش سوپرمن و ریچل برازناهان در نقش لویس لین بازی می‌کنند. نیکلاس هولت که برای سوپرمن تست بازیگری داده بود، در این فیلم نقش لکس لوتر را بازی می کند.

این فیلم برای اکران در تابستان 2025 برنامه ریزی شده است. ظاهراً کورنسوت در باشگاه مشغول آماده سازی برای این نقش بوده است، همانطور که مردم انجام می دادند. به دلیل برنده‌های مهم، نام او را به دیوید کورنزول تغییر داد.

در دیگر اخبار سینمای دی سی، گان اخیراً گفت که دوست دارد دوباره با مارگوت رابی در پروژه دیگری از دی سی کار کند، پس از اینکه بازیگر استرالیایی پیشنهاد کرد که ممکن است با هارلی تمام شود.

تحریریه مجله بازی یک گیمر
بخوانید  تریلر فیلم 65 فیلم «نمایش آدام درایور با دایناسورها در سونی پیکچرز».