کارگردان لوکا در حال کار بر روی یک فیلم انیمیشن اصلی جدید برای پیکسار است

پیت داکتر تایید کرده است که پیکسار در حال ساخت چندین انیمیشن اصلی جدید است که یکی از آنها توسط لوکا کارگردانی خواهد شد.

انیمیشن Inside Out 2 این روزها در حال شکستن رکوردهای باکس آفیس بسیاری است و به نظر نمی رسد سرعت فروش آن به این زودی ها کاهش یابد. اما اکنون در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیونپیکسار اطلاعات جدیدی در مورد آینده کار این استودیو به اشتراک گذاشته است. در مصاحبه ای با Entertainment Weekly، رئیس تیم خلاق پیکسار، پیت داکتر، جزئیات جدیدی در مورد وضعیت تولید Elio و Toy Story 5 به اشتراک گذاشت.

او گفت که پیکسار پس از Inside Out 2 دو انیمه اصلی منتشر خواهد کرد که یکی از آنها انیمه Elio است که در تاریخ 13 ژوئن 2025 (23 ژوئن 1404) اکران خواهد شد. دومین کارتون اصلی نیز در تاریخ 6 مارس 2026 (15 مارس 1404) منتشر خواهد شد و پس از آن شاهد انتشار Toy Story 5 در 19 ژوئن 2026 (29 ژوئن 1405) خواهیم بود. دکتر توضیح داد:

“ما چند انیمه اصلی داریم که بعداً منتشر خواهیم کرد، و سپس Toy Story را خواهیم داشت و سپس چند انیمه اصلی دیگر را منتشر خواهیم کرد. ما هنوز کمی کار داریم تا به تعادل برسیم، اما این هیجان انگیز است. من در مورد چیزهایی که روی آنها کار می شود بسیار هیجان زده هستم.”

الیو در کارتون Elio با بیگانگان صحبت می کند

در همان مصاحبه، دوک تایید کرد که کارگردان لوکا، انریکو کاساروسا، یک فیلم انیمیشن اصلی جدید را برای پیکسار کارگردانی خواهد کرد که او آن را تولید شبانه روزی توصیف کرد. این پزشک ادامه داد: دامی شی که کارگردانی انیمیشن سرخ شدن را بر عهده داشت، اکنون در حال کار بر روی انیمیشن Elio است و شما می توانید منتظر کار و تجربه جدید انریکو کازاروسا باشید که قبلا انیمیشن لوکا را کارگردانی کرده است که این کار را انجام می دهد. چیزی جدید که مانند روز و شب دوام می آورد.»

بخوانید  اولین تریلر اوپنهایمر ساخته کریستوفر نولان انفجاری و از نظر اخلاقی پاره شد

در حال حاضر مشخص نیست انیمیشن Enrico Casarossa چه زمانی منتشر می شود، اما طبق گفته دکتر، انیمه او احتمالا در مارس 2026 منتشر خواهد شد که با توجه به عرضه انیمه Luca در سال 2021 می تواند منطقی باشد، اما دکتر هیچ چیزی را منتشر نکرده است. اطلاعات بیشتر، اما او در مورد کارهای آینده پیکسار بسیار هیجان زده است.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر