کارگردان فیلم Godzilla x Kong 2 مشخص شد

مدیر افسانه ای اخیر توالی فیلم Godzilla x Kong انتخاب و تصمیم گرفته شده است و نباید منتظر بازگشت قسمت قبلی در ادامه آن باشیم.

ماه گذشته مشخص شد که Legendary نویسنده ای را برای شروع تولید فیلم بعدی Monsterverse و دنباله Godzilla x Kong استخدام کرده است. حالا به قول دیگری اخبار سینما و تلویزیونکارگردان فیلم Godzilla x Kong 2 مشخص شد. گرانت اسپاتر قرار است دنباله فیلم Godzilla x Kong: The New Empire را کارگردانی کند. او قبلا I Am Mother را با بازی هیلاری سوانک و 6 قسمت از Castaway کارگردانی کرده بود.

گرانت اسپاتر

این قبلا ثابت شده است آدام وینگاردکارگردان فیلم‌های Godzilla vs Kong و Godzilla x Kong: The New Empire نمی‌تواند فیلم بعدی Monsterverse را کارگردانی کند زیرا برنامه‌های شلوغش با برنامه‌هایش تداخل دارد. وینگارد اخیراً سکان هدایت Onslaught را برعهده گرفته است که امسال روی پرده های سینما می رود. فیلم جدید Monsterverse به عنوان اثری توصیف می شود که یک بار دیگر حول محور هیولاهای گودزیلا و کنگ می چرخد، زیرا آنها با غول های جدید روبرو می شوند.

در حال حاضر اطلاعات بیشتری از این فیلم در دسترس نیست. همچنین دیوید کالاهام، نویسنده Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings و Spider-Man: Across the Spider-Verse، وظیفه نگارش فیلمنامه دنباله Godzilla x Kong را بر عهده دارد. Godzilla x Kong: The New Empire تا به امروز بیش از 567.6 میلیون دلار در باکس آفیس جهانی فروش داشته است که شامل بیش از 196.3 میلیون دلار در باکس آفیس آمریکای شمالی و 371.3 میلیون دلار در باکس آفیس بین المللی است.

فیلم های Monsterverse تا به امروز بیش از 2.5 میلیارد دلار در باکس آفیس جهانی فروش داشته اند، از جمله Godzilla، Kong: Skull Island، Godzilla: King of the Monsters و Godzilla vs. Kong. کنگ به فیلم Godzilla x Kong پیوست. بازی Monarch: Legacy of Monsters نیز مدتی است که از Apple TV Plus پخش می شود و این سریال برای فصل دوم تمدید شده است.

بخوانید  تریلر بازی Marvel Rivals PS5 | وضعیت پلی استیشن می 2024

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر