کارت اسنپ مارول با بدترین نرخ برد ممکن است شما را غافلگیر کندمارول اسنپ دارای صدها کارت با قدرت ها و جلوه های منحصر به فرد است که از دنیای مارول الهام گرفته شده است، اما کدام کارت ها بهترین و بدترین پس زمینه را دارند؟ اکنون، به لطف داده‌های داخلی توسعه‌دهنده Second Dinner، طرفداران یک پاسخ قطعی دارند که کدام کارت بیشتر در دسته‌های بازنده ظاهر می‌شود و همچنین کدام کارت اغلب در عرشه ظاهر نمی‌شود، اما بالاترین میزان موفقیت را دارد.

همانطور که توسط شهر من در مصاحبه ای با بن برود، بنیانگذار Second Dinner، داده های توسعه دهندگان نشان می دهد که شانگ چی کارتی است که اغلب در بازی های بازنده ظاهر می شود. این ممکن است تعجب آور باشد، زیرا در ظاهر، شانگ چی قدرتمند به نظر می رسد. توانایی او به طور خودکار کارت های حریف را با قدرت 9 یا بیشتر در همان مکان از بین می برد و به شانگ چی اجازه می دهد تا به طور مؤثری جریان نبرد را در یک لاین تغییر دهد. با این حال، شانگ چی اغلب یک کارت بازی دیرهنگام است و اگر در جایی بازی نشود که بتوان از توانایی ویژه آن به خوبی استفاده کرد، بیشتر فضای هدر رفته است.

در حال پخش: بهترین بازی های موبایل 2022

در طرف دیگر معادله، کارتی قرار دارد که، طبق داده‌های شام دوم، «دست کم‌گرفته‌ترین» است، زیرا اغلب در دک‌ها دیده نمی‌شود، اما وقتی ظاهر می‌شود، بهترین نرخ برد را دارد. این افتخار به Human Torch تعلق می گیرد، کارتی با 1 هزینه و 2 قدرت که هر بار که حرکت می کند، قدرت آن دو برابر می شود و برای عرشه های حرکتی عالی است. دومین کارتی که کمتر بها داده می شود، یکی دیگر از لوازم اصلی مجموعه حرکتی، Multiple Man است که هر بار که حرکت می کند، از خودش کپی می کند. شاید مردم استفاده از عرشه های حرکت محور را دوست نداشته باشند؟ یه سوال برای یه وقت دیگه

یک پچ اخیر تغییرات بزرگی در متای Marvel Snap، کارت‌های nerfing مانند Leader، Nova و موارد دیگر ایجاد کرد. با توجه به داده‌های فاش‌شده توسط برود، به این زودی‌ها انتظار علاقه‌مندان به Human Torch را نداشته باشید، اما شاید Shang-Chi برای کمک به بهبود نرخ برد به ظاهر پایین‌اش، مقداری عشق را جلب کند.

انتظار می‌رود مارول اسنپ تا قبل از پایان ژانویه یک نوع بازی جدید با نام Battle Mode vs Friends دریافت کند. وقتی وارد شد، در نهایت به بازیکنان راهی برای بازی در برابر حریفان خاص می دهد، با HP به جای مکعب در بازی.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.