کارت‌های معاملاتی Fallout X Magic The Gathering تخفیف‌های محدودی دریافت می‌کنند

کراس اوور Magic: The Gathering با فرنچایز Bethesda’s Fallout در Best Buy و Amazon به فروش می رسد. اگر نمایش Fallout را در Prime Video تماشا کرده اید و در حال حاضر به همه چیزهای Fallout علاقه مند هستید، این نقشه ها واقعا عالی هستند.

فقط امروز (14 ژوئن) با بهترین خرید معامله کنید

Magic: The Gathering – Fallout Decks Order در آمازون

Magic: The Gathering x Fallout
Magic: The Gathering x Fallout

چهار Commander Decks هر کدام موضوع متفاوتی دارند: Science، Hail Caesar، Scrappy Survivors و Mutant Menace. Science Commander Deck بیشترین تخفیف را دریافت کرد، اما می‌توانید در Scrappy Survivors و Hail, Caesar نیز صرفه‌جویی کنید. بسته نرم افزاری شامل هر چهار Commander Decks با حدود 35 دلار تخفیف در لیست موجود است.

هر عرشه 100 کارتی دارای یک بسته نمونه Collector Booster است که شامل دو کارت قاب جایگزین ویژه، از جمله یک کارت کمیاب یا اسطوره ای، 10 توکن دو طرفه، یک ردیاب زندگی، یک راهنمای استراتژی و یک جعبه است می تواند تا 100 کارت را در آستین نگه دارد. اساساً همه چیزهایی که برای شروع بازی Magic: The Gathering نیاز دارید در یک Commander Deck گنجانده شده است.

برای اطلاعات بیشتر از این همکاری‌های Magic: The Gathering که به سرعت به موفقیت بزرگی در بین بازیکنان تبدیل شده‌اند، می‌توانید بسته‌های Doctor Who Crossover را که آثار هنری تایم لپس خیره‌کننده‌ای از مجموعه‌های علمی تخیلی دوست‌داشتنی ارائه می‌دهند، بررسی کنید.

Magic: The Gathering تابستان امسال با یک کراس اوور Assassin’s Creed به دنیای بازی های ویدیویی بازخواهد گشت. پیش‌سفارش کارت‌های Assassin’s Creed MTG اکنون در آمازون در دسترس است.

بخوانید  صداپیشگان ریک و مورتی جاستین رویلند از MultiVersus حذف شدند

طرفداران Fallout باید همه کالاهای رسمی در آمازون را بررسی کنند:

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر