کاراکتر جنگ ستارگان یاغی ها قالب جهانی باز یوبی سافت را شکست

تابستان امسال، Ubisoft و Massive Entertainment به بازیکنان این فرصت را می‌دهند تا در نقش کی وس در Star Wars Outlaws، یک بازی جهان باز که در دنیای Star Wars اتفاق می‌افتد، بازی کنند. به طور سنتی، بازی های جهان باز یوبی سافت، از جمله سری Assassin’s Creed، به شخصیت های اصلی اجازه می دهد تا مهارت های خود را از طریق امتیازات تجربه توسعه دهند. با این حال، Star Wars Outlaws با درخواست بازیکنان برای بهبود مهارت های کی با فرستادن او به ماموریت های ویژه، این فرمول را متزلزل می کند.

Mathias Karlson، یکی از کارگردانان Star Wars Outlaws، از طریق IGN توضیح داد که کارشناسان مستقر در طول بازی می‌توانند توانایی‌ها و ارتقاهای جدیدی را در ازای تکمیل وظایف و ماموریت‌ها به کی ارائه کنند. او همچنین اشاره کرد که کارشناسان در نوع خود شخصیت هستند.

کارلسون گفت: «آنها در نوع خود شخصیت هایی هستند. بنابراین آنها در سراسر جهان پراکنده هستند و شما دقیقا نمی دانید آنها چه کسانی هستند، دقیقاً چه چیزی به شما پیشنهاد می دهند و چگونه از همان ابتدا به آنها دسترسی پیدا کنید. بنابراین این سفر اکتشافی نیز در اینجا وجود دارد. و هنگامی که به آنها رسیدید، یک شخصیت برای تعامل و یک ماجراجویی وجود دارد، زیرا آنها فوراً فقط نمی‌گویند “اوه، شما برو.” و سپس آنها اساساً یک پیشرفت منطقه ای کوچک را برای شما باز می کنند که ماهیت این چیزها نیز بسیار ملموس است. »

در طی جشنواره بازی تابستانی 2024، جردن رامی از گیم اسپات، پس از تکمیل پیش نمایش عملی Star Wars Outlaws، نظرات خود را در مورد این بازی به اشتراک گذاشت. رامی نوشت که “کی خیلی قدرتمند به نظر می رسد” و بازی را “به طرز مضحکی آسان” می کند. بر اساس اظهارات کارلسون، این امکان وجود دارد که Massive Entertainment نسخه نمایشی را طوری تنظیم کرده باشد که از همان ابتدا بیشتر مهارت های کی را داشته باشد. اما تا زمانی که عنوان نهایی را به دست نیاوریم، مطمئناً نمی‌دانیم.

بخوانید  بازیگر Alita: Battle Angel به کاپیتان آمریکا 4 پیوست

Star Wars Outlaws در تاریخ 30 آگوست برای Xbox Series X|S، PlayStation 5 و PC منتشر خواهد شد. می‌توانید راهنمای پیش‌سفارش ما را در اینجا بررسی کنید.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر