ژور امروز کجاست؟ (3-7 فوریه) – آیتم های عجیب و غریب Destiny 2 و راهنمای مکان Xur

تنها چند هفته از دوران فعلی Witch Queen در Destiny 2 باقی مانده است، اما با ورود به رمانتیک ترین ماه سال، Xur اینجاست تا از موجودی چرخشی زره ​​و سلاح های عجیب و غریب خود، هدایای روز ولنتاین را تحویل دهد. اینجا جایی است که می توانید Xur را در این آخر هفته پیدا کنید و Agent of the Nine چه چیزی برای فروش دارد.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

در منطقه انتقال Winding Cove تخم ریزی کنید، سپس گنجشک خود را سوار کنید و به شمال بروید. از راهروی فروریخته در سمت چپ بروید و به دنبال غاری در نزدیکی پیچ جاده بگردید. تونل را از میان صخره دنبال کنید تا به خط الراس بالاتری برسید که در آن کشتی سقوط کرده سقوط کرده است. در آنجا ژور را خواهید دید که منتظر شماست.

این هفته می توانید Xur را در آن پیدا کنید EDZدر یارو پیچ در پیچ حوزه. برای اسلحه خود، Xur پیشنهاد می دهد ارباب گرگ ها. شکارچیان می توانند برداشت کنند مهار رایجو زره سینه؛ تایتان ها می توانند تصرف کنند پاولدرون های دومفنگ زره بازو؛ و برای Warlocks، Xur این کار را دارد فلوینتر هلم.

موقعیت ژور

موقعیت Xur در EDZ
موقعیت Xur در EDZ

Xur هر آخر هفته در Destiny 2 حضور دارد و هر جمعه با بازنشانی روزانه در ساعت 9 صبح PT / 12 بعد از ظهر به وقت شرقی شروع می شود. مکان دقیق آن همیشه هنگام ورود یک رمز و راز است، زیرا در نقشه ذکر نشده است، و برای بازیکنان تازه کار به راحتی می توان آن را از دست داد. با این حال، مکان‌هایی وجود دارد که او خانه‌اش را می‌سازد، از جمله منطقه Tower Hangar، در Nessus در قبر Watcher و در منطقه Winding Cove در EDZ.