چگونه یکی از بهترین فیلم های ترسناک 2023 با وجود انگ کارگردان یوتیوب کنار هم قرار گرفت

با من صحبت کن یکی از بهترین فیلم های ترسناک سال است. بی سر و صدا وحشتناک است… و با این حال کارگردان ها بهترین جفتی هستند که من تا به حال ملاقات کرده ام. دوقلوهای همسان دنی و مایکل فیلیپو شروع به کار با RackaRacka کردند، کانال یوتیوب آنها با نزدیک به هفت میلیون مشترک. بسیاری از ویدیوهای آنها به طرز شگفت آوری احمقانه هستند، اما برخی از آنها تاریکی دارند که نشان می دهد اولین ویژگی آنها به کجا می رسد.

با من صحبت کن گروهی از دانش‌آموزان دبیرستانی را دنبال می‌کند که متوجه شدند جدیدترین کلاس به ارواح مرده اجازه می‌دهند از طریق آنها صحبت کنند. آنها یک شمع روشن می کنند، یک دست سرامیکی را می گیرند، عبارت “با من صحبت کن. من به تو اجازه می دهم” را می گویند، سپس 90 ثانیه فرصت دارند تا دست خود را جدا کنند و شمع را فوت کنند یا اینکه روح باقی بماند را به خطر می اندازند. جای تعجب نیست که همه چیز اشتباه می شود.

ما با دنی و مایکل در مورد فیلم موردانتظارشان، با من صحبت کن، صحبت کردیم. ظاهراً، آنها حتی نمی‌دانستند جلسه قرار است درباره چه چیزی باشد – این فقط «شیء جن زده» در اولین پیش‌نویس فیلمنامه بود. ما همچنین در مورد اینکه چگونه A24 پشتیبانی می کند، به خصوص برای این دو هوادار A24 صحبت کردیم. هشدار: جفت احمقانه می شود.

GameSpot: ایده Talk To Me از کجا آمد؟

دنی فیلیپو: چیزهای مختلف زیادی وجود داشت که الهام بخش او بود. این همسایه ها بودند که دیدیم در جاده با سه پسر بزرگ شدند. یکی از آنها برای اولین بار در حال آزمایش مواد مخدر بود و واکنش واقعاً بسیار منفی نسبت به آنچه مصرف می کرد داشت. روی زمین بود و تشنج می کرد. همه دوستانش از او فیلم می گرفتند و مسخره اش می کردند.

به یاد دارم که این فیلم اسنپ چت را دیدم و واقعاً مرا آزار داد. همیشه در ذهن من بوده است. می دانستم که می خواهم چیزی را آنجا کشف کنم. دیلی پیرسون که یکی از تهیه کنندگان Bluey است، یک فیلم کوتاه درباره سرگرمی کودکان با این دارایی ها برای من فرستاد. من فقط این مطالب را بازنویسی کردم و استخوان هایش را گرفتم و بعد از آن نتوانستم از نوشتن دست بردارم.

آیا شما نویسنده این زوج هستید؟

دنی فیلیپو: بله، من دوقلو باهوش تر هستم، بله. بله متشکرم.

چرا دست همه چیز؟ چگونه به ایده دست رسیدید؟

دنی فیلیپو: او در پیش نویس دوم آمد. این قبلاً خیلی واضح بود و قبلاً بخش بزرگی از فیلمنامه بود. ارتباط انسانی و دست ها و نمای نزدیک دست ها بسیار زیاد بود. این یک موتیف تکراری بود. متوجه شدیم که این فقط یک نمایش فیزیکی از مضامینی است که از آنها ترسیم می‌کردیم و درباره آنها صحبت می‌کردیم. انگار از همان ابتدا آنجا بوده است. هنگامی که آن را پیدا کردیم و آن را شناختیم، مانند “اوه، خدای من” بود. قبل از آن، آنها فقط اشیاء خالی از سکنه بودند.

بخوانید  بهترین بازی‌های کامیونی اندروید 2023 + لینک دانلود

مایکل فیلیپو: این نوشته عالی دنی است. آنها اشیای تسخیر شده بودند، اینطور نیست؟

در اولین پیش نویس، شما حتی نمی دانستید که چیست؟

دنی فیلیپو: او به معنای واقعی کلمه فقط شیء تسخیر شده را گفت. می‌خواستم روح‌ها واقعاً وحشتناک و آزاردهنده باشند. من همیشه فقط یک تایپ مایکل می نویسم زیرا او بسیار زشت است.

مایکل فیلیپو: میدونی که تو همزاد من هستی

دنی فیلیپو: یه جورایی تو خیلی زشت تر هستی

جالبه چون واقعا تاریخچه دست رو ارائه نمیکنی. شما پیشینه شایعه را دارید، اما آیا در ذهنتان بود؟

دنی فیلیپو: خدای من، بله، ما قطورترین کتاب مقدس اساطیری را داریم. کتاب مقدس اسطوره ای بزرگتر از یک رمان است. اما ما می خواستیم بچه ها بالای سرشان باشند و واقعاً ندانند که با چه چیزی سر و کار دارند. این بخش از فیلم همیشه جایی است که ما ارتباطمان را قطع می کنیم – وقتی آنها به کتابخانه می روند یا با متخصصی که همه چیز را می داند مشورت می کنند.

قرار بود این فیلم را با یک استودیو بزرگ بسازیم. این یک اکران تضمینی در تئاتر بود، اما یادداشت‌های خلاقانه‌ای می‌گرفتیم که می‌خواست آن را در جهتی کلی‌تر ببرد. شما همیشه می بینید که این داستان های ترسناک کارگردان ها توسط هالیوود به هم می خورد. ما بیش از حد به کاری که انجام می دهیم اهمیت می دهیم تا اجازه دهیم این اتفاق بیفتد. تصمیم گرفتیم مستقل برویم و این کار را با کنترل خلاقانه انجام دهیم. این یک ریسک بزرگ بود، اما منصفانه هم بود زیرا ما به همه چیز اهمیت می دهیم.

آیا با هم خوب کار می کنید؟

دنی فیلیپو: نه، این بحث و دعوای مداوم است.

مایکل فیلیپو: خیر، این نیست.

دنی فیلیپو: این است.

مایکل فیلیپو: پس برو حقیقت را بگو. شما الان در مصاحبه هستید.

دنی فیلیپو: ما بر سر متن بحث می کنیم [message] و یادداشت ها ما نمی خواهیم جلوی خدمه بحث کنیم. با تهاجمی تلفنم را به سمت صورت مایکل نشانه می رفتم.

مایکل فیلیپو: من هرگز آنچه او نوشت را نخواندم، اما احساس می‌کردم که ما همان دیدگاه واحد را با فیلم داشتیم. ما می‌دانستیم که باید در یک تیم باشیم زیرا از قبل انگی در اطراف یوتیوبرها وجود داشت که فیلم می‌سازند. چیزهای زیادی علیه ما وجود داشت. فقط یکبار باید با هم کار می کردیم. چیزهایی که ما در مورد آنها بحث کردیم فقط چیزهای کوچکی مانند قدرت یک جلوه صوتی یا یک ویرایش در فیلم بود. بیشتر در مرحله پس از تولید بود تا تولید. من فکر می کنم ما بسیار هماهنگ هستیم.

دنی فیلیپو: فکر می‌کنم در مجموع شما می‌گویید احتمالاً در این مورد درست‌تر هستم.

مایکل فیلیپو: نه، نه، نه، چون وقتی داشتیم پشت صحنه هر لحظه که حق با من بود می رفتیم، آن را ضبط کردم.

دنی فیلیپو: شما آن را ویرایش کردید و آن را انجام دادید. شما دیدگاه را تطبیق داده اید. توانجامش دادی. مال توست

بخوانید  پیوستن کورت راسل و پسرش به سریال گودزیلا شبکه اپل

این اولین ویژگی شماست، اما می دانم که روی مجموعه های زیادی کار کرده اید و ویدیوهای یوتیوب خود را ساخته اید. تجربیات شما در مقایسه با انتظارات شما از اینکه رهبری قرار است چگونه باشد، چگونه بود؟

مایکل فیلیپو: ما خوش شانس بودیم که از قبل روی فیلم ها با هم همکاری کرده بودیم. اگر فقط یوتیوب بود و قرار بود فیلم بسازیم، فکر می‌کنم این یک سیلی بود. ما با یک تیم سر صحنه با تمام بخش های مختلف، بخش های صدا، دسته ها، دونده های تولید، با افراد بدلکار شروع کردیم. ما با آنها کار کرده بودیم. ما می دانستیم که در چه چیزی قرار داریم. سپس، با یوتیوب، توانستیم کار خود را به عنوان کارگردان تقویت کنیم و وارد گوشه و کنار شویم. گاهی برای فیلمبرداری از یک صحنه پرواز باید یک روز به جایی می رفتیم، اما حتی نمی دانستیم آن چیست. در مورد بیرون رفتن و یافتن چیزهایی در آنجا بود.

دنی فیلیپو: حل مسئله و طوفان فکری و سپس وزنی که با یک فیلم بلند از شما برداشته می شود، داشتن این همه رئیس بخش شگفت انگیز است که چیزی را به ارمغان می آورد که هرگز به تنهایی نمی توانید به آن دست یابید. خیلی هم عالی بود

می توانید کمی در مورد انتخاب بازیگران سوفی وایلد به ما بگویید؟ او فیلم را رهبری می کند.

دنی فیلیپو: مرد، به محض دیدن تست بازیگری او، فهمیدیم که او را می خواهیم. ما مثل “آره” بودیم. ما واقعاً برای آن جنگیدیم. او بسیار الهام بخش بود و او بسیار درگیر بود. روزهایی بود که از او می خواستند نخوابد و او بی خواب می آمد. او فقط چنین اصالتی را به نقش و چنین کاریزمایی آورد. او از نظر بدنی بسیار قوی است. ما در هیبت او هستیم.

مایکل فیلیپو: من برای ساخت فیلم دوم عصبی هستم زیرا سوفی را در ذهن نداریم. اینها چکمه های بزرگی برای پر کردن هستند. ما هرگز مجبور نبودیم که از سوفی دور شویم. بخش های سوفی آنقدر زیاد بود که وقتی ویرایش می کنید، می گویید “اوه، من می خواهم از همه اینها استفاده کنم.” او فقط در هر صحنه شگفت انگیز بود.

دنی فیلیپو: یک فیلم ترسناک دیگر وجود دارد که من روی آن کار می کردم و نام شخصیت به سادگی سوفی است. من همیشه آن را تصور می کنم. ما آن را دوست داریم.

آیا در حال حاضر روی فیلم بعدی خود کار می کنید؟

دنی فیلیپو: ما قبلاً فیلمنامه‌ای را به پایان رسانده‌ایم که اوایل سال آن را به پایان رساندیم به نام «او را برگردان». ما دوست داریم این کار را انجام دهیم. مایلیم در اسرع وقت یکی دیگر را بسازیم. ما آماده رفتن هستیم.

مایکل فیلیپو: ما 15 فیلم و برنامه تلویزیونی مختلف داریم که در طول سال ها توسعه داده ایم. با صحبت با من، این اولین بار بود که به همان اندازه شتاب گرفت. این یکی، او را برگردان، آن شتاب را گرفت. انجام این کار در مرحله بعد عالی خواهد بود. ما همه چیزهای کوچک را از طریق YouTube در سیستم خود داریم، ایده‌های کوچک، اما یک عمر ایده‌ها، فیلم‌ها، شخصیت‌ها و داستان‌هایی داریم که می‌خواهیم در قسمت روایی آن‌ها را تعریف کنیم.

بخوانید  سیاره Coruscant در Star Wars Jedi: Survivor یک منطقه جهان باز نیست

آیا خودتان را فیلمساز ترسناک می دانید؟

دنی فیلیپو: فقط فکر می کنم ما هنوز فیلمسازان جوانی هستیم. ما هیچ ایده ای نداریم که داریم چه کار می کنیم.

مایکل فیلیپو: شرح یوتیوب ما «فیلمسازان مشتاق وحشی شدن» است. من فکر نمی کنم که ما هنوز “wannabe” را از دست داده ایم. ما خیلی ها را ملاقات کرده ایم. ملاقات با این کارگردانان شگفت‌انگیز آنقدر عالی بود که تمام زندگی‌مان را که از فیلم لذت می‌بردند و آن را دوست داشتند، بررسی کرده‌ایم. اکنون شماره آنها را در تلفن هایمان داریم، اما من خودم را در سطح هیچ یک از آنها نمی دانم. آنها فیلمساز هستند.

دنی فیلیپو: ما نمی دانیم داریم چه کار می کنیم.

مایکل فیلیپو: ما یوتیوبرهایی هستیم که فیلم ساختیم. خودشه. ما هنوز فیلمساز نیستیم من آن را حس نمی کنم.

گرفتن A24 برای توزیع فیلم شما یک شاهکار است. چگونه اتفاق افتاد؟

دنی فیلیپو: من او را به ساندنس می برم. به معنای واقعی کلمه، به محض اینکه شنیدیم A24 برای دیدن فیلم می آید، گفتیم: “هیچ راهی وجود ندارد که گاز بگیرند. این A24 است.”

مایکل فیلیپو: این یک شوخی بود که ما همیشه سر صحنه فیلمبرداری و همیشه در حین تدوین فیلم انجام می‌دادیم، مثل این که “این کار را نمی‌کنید A24 که روی این نما تمرکز کنید. A24 این کار را انجام می‌دهد.” ما در مورد آن شوخی می کردیم، اما هرگز فکر نمی کردیم که آنها واقعاً به فیلم علاقه مند شوند.

دنی فیلیپو: بعد آمدند خودشان را به ما معرفی کردند.

مایکل فیلیپو: ما در اتاق نشسته بودیم و آنها روبروی ما بودند و می گفتند: «ما A24 هستیم و به همین دلیل فکر می کنیم برای فیلم شما ساخته شده ایم. ما مانند “اوه، خدای من.”

دنی فیلیپو: “ما شما را میشناسیم.”

مایکل فیلیپو: ما آنها را خیلی دوست داریم. من الان شلوار A24 میپوشم.

دنی فیلیپو: او یک طرفدار است.

مایکل فیلیپو: من یک طرفدار هستم.

دنی فیلیپو: سپس یک ویدیو وجود دارد که ما در کانال یوتیوب خود به نام فیلم ترسناک ساختیم. این به ما نشان می دهد که وقتی A24 ما را می گیرد چگونه واکنش نشان دهیم.

مایکل فیلیپو: یک رویای واقعی، من نمی توانستم استودیو بهتری فکر کنم.

دنی فیلیپو: خیلی اشک، خیلی اشک، ما خیلی احساس افتخار و ترس می کنیم، اما افتخار می کنیم.

مایکل فیلیپو: نالایق.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.