چگونه در Destiny 2: Final Form زره جدید عجیب و غریب بدست آوریم

با انتشار The Final Shape چیزهای زیادی در Destiny 2 تغییر کرده است. در میان برخی از تغییراتی که بر روی بازی شما با پیشرفت به سمت محتوای سطح بالاتر تأثیر می گذارد، نحوه توزیع زره Exotic در آینده است. روش قدیمی باز کردن Exotics جدید با بازی در Lost Sectors از بین رفته است. در عوض، اگر می‌خواهید به این زره‌های جدید خیره‌کننده دسترسی داشته باشید، باید با Rahool، رمزارز برج، شهرت کسب کنید.

در اینجا نگاهی گذرا به نحوه عملکرد زره‌های Exotic در حال حاضر، نحوه تغییر همه چیز و آنچه لازم است تا رتبه کافی با Rahool برای دسترسی به کالاهای جدید او کسب شود، می‌اندازیم.

دیگر بخش های از دست رفته وجود ندارد

Destiny 2 در چند سال گذشته زره‌های عجیب و غریب جدیدی را اضافه کرده است و The Final Shape دارای دو زره جدید برای هر کلاس شخصیت است. می‌توانید با تکمیل کمپین Legend of The Final Shape یکی به دست آورید، اما دیگری تا زمانی که کمپین را تکمیل نکنید یا به برند جدیدی از Exotic Focus: Level 3 Focus دسترسی پیدا کنید، قفل می‌شود.

پیش از این، برای به دست آوردن زره های عجیب و غریب جدید، ترفند تکمیل چرخش روزانه Lost Sector در Legend یا Master بود. هر روز نوع متفاوتی از زره‌ها را به نمایش می‌گذاشت، بنابراین اگر یک کلاه ایمنی عجیب و غریب را در مجموعه خود از دست می‌دادید، منتظر می‌مانید تا روز زره سر فرا برسد و در بخش گمشده بازی کنید تا کلاه مورد نظر خود را بدست آورید.

بخوانید  انتشار عکسی از بازی داستانی جدید سازندگان Life is Strange

با این حال، در حال حاضر، این روش به پایان رسیده است: در حالی که بخش روزانه Legend/Master Lost هنوز در اطراف نقشه اجرا می شود، دیگر نوع خاصی از زره های عجیب و غریب را رها نمی کند. شما هنوز هم می توانید Legend و Master Lost Sectors را بازی کنید تا مواد سطح بالا و انگرام های عجیب و غریب به دست آورید، اما هیچ زره عجیب و غریب خاصی از آنها دریافت نخواهید کرد.

برای تمام زره های عجیب و غریب خود از Rahool دیدن کنید

درعوض، جدای از چیزی که از کمپین یا ماموریت‌های عجیب و غریب به دست می‌آورید، تمام زره‌های جدید عجیب و غریب از طریق Rahool می‌آیند. او کسی است که انگرام های عجیب و غریب و اصلی را برای شما در برج رمزگشایی می کند. Rahool اکنون یک سیستم شهرت دارد، بنابراین هرچه انگرام‌های بیشتری رمزگشایی کنید، امتیاز بیشتری کسب می‌کنید و در طول مسیر پاداش‌هایی را باز می‌کنید.

پیش از این، Rahool همچنین خدمات “تنظیم” را ارائه می داد که به شما امکان می داد انتخاب کنید که کدام یک از زره های عجیب و غریب را از یک انگرام عجیب و غریب دریافت کنید. شما سه گزینه داشتید: می‌توانستید انگرام عجیب و غریب را به‌طور معمول رمزگشایی کنید و یک زره تصادفی را بدون هیچ هزینه‌ای به جز صرف انگرام دریافت کنید. شما می توانید رمزگشایی را بر روی یک بسط خاص یا انتشار فصلی متمرکز کنید تا استخر تصادفی را فقط به چند زره عجیب و غریب کاهش دهید، اما به قیمت Glimmer و Enhancement Prisms (به نام تمرکز سطح 1). یا اگر مایلید برای قطعات گلیمر و اسندنت (به نام تمرکز سطح 2) بیشتر بپردازید، می توانید زره خاصی را که می خواهید انتخاب کنید.

بخوانید  جوکر به زودی به Suicide Squad می آید
Targeted Level 3 Decryption که با نام Novel Decryption نیز شناخته می‌شود، به شما امکان می‌دهد تا هر زره عجیب و غریبی را در بازی خریداری کنید تا زمانی که رمزنگاری و رمزگذاری عجیب و غریب دارید.
Targeted Level 3 Decryption که با نام Novel Decryption نیز شناخته می‌شود، به شما امکان می‌دهد تا هر زره عجیب و غریبی را در بازی خریداری کنید تا زمانی که رمزنگاری و رمزگذاری عجیب و غریب دارید.

با The Final Shape، Rahool Tier 3 Focus را اضافه می‌کند، که به شما امکان می‌دهد قطعات «جدید» از زره‌های عجیب و غریب را خریداری کنید تا به برگه مجموعه‌های خود اضافه کنید. اینها برای شما یک Exotic Engram و همچنین Exotic Cipher هزینه خواهد داشت، که می توانید با رتبه بندی Rahool یا Xur هنگامی که او هر آخر هفته ظاهر می شود، به دست آورید. Xur به شما یک کوئست Exotic Cipher می دهد تا بتوانید هر هفته یکی از آن ها را به دست آورید و با تنظیم مجدد رتبه شهرت او، یکی دیگر را دریافت خواهید کرد. همچنین تعداد کمی از چهره های عجیب و غریب به عنوان پاداش رتبه در Season Pass موجود است. می توانید تا پنج عدد را در موجودی خود نگه دارید.

با این حال، شما با دسترسی به تمرکز سطح 3 شروع نمی کنید: برای باز کردن قفل آن باید با Rahool به رتبه 17 برسید.

چگونه رتبه Cryptarch خود را افزایش دهیم

این قسمت ساده است، اگرچه ممکن است وقت گیر یا گران باشد. برای افزایش رتبه خود با Rahool، تنها کاری که باید انجام دهید این است که engrams را رمزگشایی کنید. هرچه رمزگشایی شما خاص تر باشد، امتیاز شهرت بیشتری برای هر یک به دست می آورید، بنابراین رمزگشایی سطح 2 بیشترین امتیاز را به شما می دهد (500)، رمزگشایی سطح 1 کمی کمتر به شما کمک می کند، رمزگشایی یک engram exotic آن را حتی بیشتر از دست می دهد و رمزگشایی یک انگرام عجیب و غریب. امتیاز بیشتری را برای شما به ارمغان می آورد. Prime Engram حداقل به شما می دهد.

بخوانید  بیوگرافی دارا خسروشاهی; مدیر عامل ایرانی-آمریکایی اوبر

اگر می‌خواهید به سرعت در رتبه‌بندی بالا بروید، باید برخی از رمزگشایی‌های فوکوس سطح 2 را پاک کنید سریع–بسیاری از رتبه‌های کریپتاچ تنها چند صد امتیاز هستند و حتی در بالاترین رتبه‌ها حدود 800 امتیاز هزینه دارند، بنابراین در صورت داشتن ذخایر مواد و انگرام‌ها می‌توانید در عرض چند دقیقه از این تعداد صعود کنید.

هنگامی که به رتبه های بالای شهرت Rahool رسیدید، Level 3 Focus برای همه شخصیت های شما باز می شود و دیگر لازم نیست نگران آن باشید. اکنون می‌توانید زره‌های عجیب و غریب جدید، از جمله زره‌های کمپین The Final Shape’s Legend بخرید، به شرطی که engrams و رمزهای عجیب و غریب داشته باشید.

برای دریافت پاسخ‌های بیشتر در مورد چیزهای جدید در Destiny 2، مرکز راهنمای The Final Shape ما را بررسی کنید و تا زمانی که در آن هستید، بررسی Final Shape ما را بخوانید.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر