چگونه اولین پخش فصل دوم House Of The Dragon را به صورت رایگان تماشا کنیم

فصل 2 سریال پیش درآمد بازی تاج و تخت، خانه اژدها، یکشنبه 16 ژوئن برای اولین بار پخش می شود. در حالی که معمولاً برای تماشای نمایش باید هزینه HBO یا سرویس پخش آن Max را بپردازید، Max یک هفته آزمایشی رایگان را برای همه ارائه می دهد. مشتریان جدید. برای بهره مندی از آزمایش رایگان 1 هفته ای، از پیوند زیر استفاده کنید و در یکی از طرح های اشتراک Max ثبت نام کنید. با این حال، این پیشنهاد فقط تا 23 ژوئن در دسترس است، بنابراین سریع ثبت نام کنید.

هر سه طرح برای استفاده آزمایشی رایگان واجد شرایط هستند، از جمله طرح 10 دلاری ماهانه با پشتیبانی آگهی، طرح 17 دلاری بدون آگهی، و طرح نهایی 21 دلاری در ماه که کیفیت پخش 4K و صدای Dolby Atmos را برای برخی از محتواها اضافه می کند. صرف نظر از اینکه چه طرحی را انتخاب می‌کنید، تا زمانی که دوره آزمایشی رایگان شما به پایان برسد، هزینه‌ای از شما کسر نمی‌شود، پس از آن حساب شما به اشتراک پولی منتقل می‌شود، مگر اینکه از قبل اشتراک را لغو کنید.

یک هفته زمان کافی برای پشت سر گذاشتن فصل 10 قسمتی اول House of the Dragon و دیدن اولین یا دو قسمت از فصل 2 قبل از پایان آزمایشی است. با این حال، اگر ترجیح می‌دهید نمایش را با سرعت خود تماشا کنید یا می‌خواهید نسخه فیزیکی نمایش را در قفسه خود قرار دهید، می‌توانید از زمان محدود معاملات بلوری House of the Dragon در آمازون استفاده کنید. این در نسخه های استاندارد بلوری، 4K UHD و Steelbook موجود است.

بخوانید  بهترین فیلم های کیت بلانشت | ۲۰ اثر دیدنی این بازیگر + امتیاز IMDB

داستان خانه اژدها نسل‌ها قبل از بازی تاج و تخت، در پایان سلطنت ویسریس اول تارگرین به عنوان پادشاه وستروس رخ می‌دهد. این سریال اعضای مختلف خانه تارگرین را دنبال می کند که برای به ارث بردن تخت آهنین رقابت می کنند. همزمان با پخش فصل دوم House of the Dragon در این هفته، HBO همچنین اعلام کرد که فصل سوم آن در راه است، بنابراین طرفداران برنامه های بیشتری را در انتظار تماشای آن هستند. با این حال، اگر نمی‌خواهید برای فصل‌های دو و سه منتظر بمانید، می‌توانید کتابی را که سریال بر اساس آن ساخته شده است، آتش و خون اثر جورج آر‌آر مارتین، انتخاب کنید. نسخه سخت با قیمت 19 دلار در تارگت و آمازون در دسترس است و هم برای تبلیغات B1G1 با 50 درصد تخفیف فعلی و هم برای بسیاری از کتاب‌های House of the Dragon و Game of Thrones واجد شرایط است. لیست کامل زیر را ببینید و کاتالوگ های کامل B1G1 را با 50٪ تخفیف در آمازون و تارگت مرور کنید.

Game of Thrones B1G1 را با 50 درصد تخفیف در Target ارائه می کند

کتاب Game of Thrones B1G1 را با 50 درصد تخفیف در آمازون عرضه می کند

برای معاملات بیشتر کتاب و همچنین B1G1 50% تخفیف بازی‌های ویدیویی، خلاصه‌های ما را در زیر بررسی کنید:

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر